| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 415 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759994825 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / 14,3 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 430 |
| Szerokość [mm] | 590 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759990834 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / 14,3 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 430 |
| Szerokość [mm] | 590 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759990834 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,2 / 10,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 270 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759994399 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12X1,25 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,2 / 10,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 270 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759991886 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 22 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,3 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 530 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759990858 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 472 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 5012759990803 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 472 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| nr EAN | 5012759990797 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 x 17,4 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,1 / 10,1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 270 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759991893 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 x 17,4 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,1 / 10,1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 270 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759991909 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 275 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994573 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 275 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994580 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 18 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 305 |
| Szerokość [mm] | 141 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| nr EAN | 5012759991541 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 18 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 305 |
| Szerokość [mm] | 141 |
| Wysokość [mm] | 271 |
| nr EAN | 5012759991558 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14.2mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Długość [mm] | 740 |
| Szerokość [mm] | 68 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| nr EAN | 5012759991565 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø12.1 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| nr EAN | 5012759991930 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 493 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759997680 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 493 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759997673 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø12,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 364 |
| Szerokość [mm] | 145 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| nr EAN | 5012759991589 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø22mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 415 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| nr EAN | 5012759991749 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø22mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 415 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 135 |
| nr EAN | 5012759991756 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 22 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 405 |
| Szerokość [mm] | 403 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759991787 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 22 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 405 |
| Szerokość [mm] | 403 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759991794 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 435 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991947 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 435 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991954 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 474 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991978 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 474 |
| Szerokość [mm] | 425 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759991985 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 26,5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 / 16,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 512 |
| Szerokość [mm] | 517 |
| Wysokość [mm] | 140 |
| nr EAN | 5012759991824 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 26,5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 / 16,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 512 |
| Szerokość [mm] | 517 |
| Wysokość [mm] | 140 |
| nr EAN | 5012759991831 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø16,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 380 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759996584 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø16,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 380 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759996591 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,0 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,0 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 450 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| nr EAN | 5012759996607 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø17.9mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 455 |
| Szerokość [mm] | 430 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| nr EAN | 5012759995518 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø17.9mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 455 |
| Szerokość [mm] | 430 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| nr EAN | 5012759995525 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø20mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 445 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759995532 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø20mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 82 |
| nr EAN | 5012759999301 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø20mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 440 |
| Szerokość [mm] | 370 |
| Wysokość [mm] | 82 |
| nr EAN | 5012759999295 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| nr EAN | 5012759996522 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| nr EAN | 5012759996539 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Długość [mm] | 403 |
| Szerokość [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 62 |
| nr EAN | 5012759994597 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 / Ø12,2 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 454 |
| Szerokość [mm] | 457 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759997703 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 / Ø12,2 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 454 |
| Szerokość [mm] | 457 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 5012759997710 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 286 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| nr EAN | 5012759994603 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16 / Ø16,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 503 |
| Szerokość [mm] | 503 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| nr EAN | 5012759996270 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø16 / Ø16,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 503 |
| Szerokość [mm] | 503 |
| Wysokość [mm] | 115 |
| nr EAN | 5012759996287 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 x 22 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 238 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994634 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 26 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 456 |
| Szerokość [mm] | 141 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| nr EAN | 5012759994726 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 26 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 456 |
| Szerokość [mm] | 141 |
| Wysokość [mm] | 93 |
| nr EAN | 5012759994733 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,3 / Ø14,1 m |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14.1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 406 |
| Szerokość [mm] | 397 |
| Wysokość [mm] | 84 |
| nr EAN | 5012759541678 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø14,3 / Ø14,1 m |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,1 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 406 |
| Szerokość [mm] | 397 |
| Wysokość [mm] | 84 |
| nr EAN | 5012759541654 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1001 do 1050 (z 1556 pozycji)
Stron: 21
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.