| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14.2mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 430 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 68 |
| nr EAN | 5012759553268 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14.2mm |
| Długość [mm] | 485 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 38 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759553299 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 56 |
| Szerokość [mm] | 56 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 5012759553312 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 375 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759553350 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 435 |
| Szerokość [mm] | 375 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 5012759553367 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 425 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 5012759553374 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 425 |
| Szerokość [mm] | 360 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 5012759553381 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 x 20 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 442 |
| Szerokość [mm] | 504 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759553572 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 x 20 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 442 |
| Szerokość [mm] | 504 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759553589 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 402 |
| Szerokość [mm] | 497 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759553596 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 402 |
| Szerokość [mm] | 497 |
| Wysokość [mm] | 98 |
| nr EAN | 5012759553602 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 20,0 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 274 |
| Szerokość [mm] | 252 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759553398 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 x 20,0 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 274 |
| Szerokość [mm] | 252 |
| Wysokość [mm] | 110 |
| nr EAN | 5012759553404 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 275 |
| Szerokość [mm] | 265 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759553411 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M10x1.5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 275 |
| Szerokość [mm] | 265 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| nr EAN | 5012759553428 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 500 |
| Szerokość [mm] | 480 |
| Wysokość [mm] | 104 |
| nr EAN | 5012759539224 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość [mm] | 500 |
| Szerokość [mm] | 480 |
| Wysokość [mm] | 104 |
| nr EAN | 5012759539217 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / Ø12,2 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 371 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| nr EAN | 5012759556115 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / Ø12,2 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 371 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 92 |
| nr EAN | 5012759556122 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14.2mm |
| Długość [mm] | 485 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759553282 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / Ø14,2 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 425 |
| Szerokość [mm] | 408 |
| Wysokość [mm] | 83 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / Ø14,2 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 425 |
| Szerokość [mm] | 408 |
| Wysokość [mm] | 83 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 x 18 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø10,0 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 353 |
| Szerokość [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 79 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | M12 x 1,50 x 23,5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,2 / Ø14,1 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 363 |
| Szerokość [mm] | 97 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| nr EAN | 0689604325742 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | M14 x 1,50 x 24,5 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø15,0 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 530 |
| Szerokość [mm] | 128 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| nr EAN | 0689604331231 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | Bush Ø16,1 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,1 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 582 |
| Szerokość [mm] | 563 |
| Wysokość [mm] | 107 |
| nr EAN | 0689604331248 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymiar gwintu | Bush Ø16,1 |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,1 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 582 |
| Szerokość [mm] | 563 |
| Wysokość [mm] | 107 |
| nr EAN | 0689604331255 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.3mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Długość [mm] | 442 |
| Szerokość [mm] | 140 |
| Wysokość [mm] | 64 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12.3mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Długość [mm] | 442 |
| Szerokość [mm] | 140 |
| Wysokość [mm] | 64 |
Status produktu: w przygotowaniu
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Regulacja pochylenia koła [min.] | 30 |
Status produktu: w przygotowaniu
Wyświetlanie od 1151 do 1200 (z 1556 pozycji)
Stron: 24
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.