Części do samochodów e-autoparts.pl
Sklep » producenci części samochodowych » części samochodowe Topran

Części samochodowe Topran w ofercie e-autoparts.pl

producent części topran w sklepie e-autoparts.pl

Producent części samochodowych Topran


Topran jest niemiecką firmą, która zajmuje się sprzedażą części samochodowych już od ponad 50 lat. Jak daleko zaszedł ich rozwój można przedstawić w liczbie indywidualnych części, które oferują klientom - liczba ta sięga 12 tysięcy. Zaopatrują pojazdy największych producentów - między innymi Audi, BMW, Mercedes, Skoda, jak i Volkswagen. 

Krótka historia i oferta

Firma powstała dzięki małżeństwu Lieselotte i Hansa Pries. Oficjalnie firma ta funkcjonuje już od 1954 roku, a dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi zdołała się utrzymać na konkurencyjnym polu. Powstanie magazynu w 1977 roku bardzo usprawniło cały proces pracy firmy, a zaangażowanie potomka małżonków, Torstena, zaowocowało unowocześnieniem biznesu, jak i zwiększeniem dochodów. Wszystko to sprawiło, że do dziś firma ta jest poważanym sprzedawcą części samochodowych.

Początkowo były to elementy jedynie do niemieckich samochodów, lecz już od 2000 roku oferują również części do Forda. Dzięki zakupieniu kolejnego magazynu, firma rozwinęła się bardzo prężnie. Dziś możemy również zakupić części zamienne do samochodów marki Peugeot, jak i Citroen. Topran oferuje wysokiej jakości produkty - elementy układu wydechowego, układu hamulcowego, silnika, jak i filtry samochodowe i elementy karoserii. Części Topran są prezentowane w 80 krajach - głównie w Europie. Wszystkie elementy są wielokrotnie testowane, jak i produkowane z najwyższej jakości tworzyw.