Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ wydechowy » tłumik

tłumik

wybierz markę samochodu:
tłumik


Tłumiki samochodowe


Dźwięk pracującego auta jest dumą wielu użytkowników i większość nie wyobraża sobie, że ich pojazd mógłby brzmieć w sposób mało imponujący. Równy warkot silnika i poprawna praca wszystkich systemów jest oznaką sprawności i dużej mocy samochodu – zwłaszcza jeśli jest go słychać wcześniej, niż można go zobaczyć. Imponowanie innym na drodze, nie byłoby możliwe, gdyby nie tłumik samochodowy wysokiej jakości, zaprojektowany zgodnie z najnowszą technologią i z wykorzystaniem najlepszych materiałów. 

Tłumik samochodowyTłumiki samochodowe stanowią nieodłączny element układu wydechowego, bez którego tłumienie pracy silnika i poprawne odprowadzenie spalin, nie byłoby możliwe. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, w której znajdują się jedynie renomowane produkty, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów – w trosce o Państwa satysfakcję, dbamy o szczegółową selekcję asortymentu. 
 

Tłumik Bosal, Walker, czy Asmet – wybierz najlepszy model dla siebie


Żywot tłumika samochodowego do prostych nie należy. Jest on usytuowany w podwoziu i rozgrzewa się do wysokich temperatur, więc nawet profesjonalne zabezpieczenia i zaawansowana konstrukcja, nie jest w stanie zapewnić wiecznej niezawodności – korozja to ciężki przeciwnik, z którym żadna część podwozia jeszcze nie wygrała. Wybierając jednak tłumik Walker lub model innego czołowego producenta, otrzymują Państwo pewność, że sprzęt wytrzyma o wiele dłużej. 

Każdy element mechaniczny należy wybierać ze względu na model, producenta i rok pojazdu, ponieważ musi on być dopasowany do konkretnego auta – nie można wybrać w ciemno produktu, np. firmy Asmet. Tłumik musi być nie tylko dopasowany ze względu na moc i parametry techniczne samochodu, ale również ze względu na jego długość i kształt podwozia. 

Dzięki naszej wyszukiwarce na stronie internetowej, z pewnością każdy poradzi sobie ze znalezieniem odpowiedniego wyposażenia. 

informacje dodatkowe: