Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie i amortyzacja » amortyzator

amortyzator

wybierz markę samochodu:
amortyzator

Amortyzatory Kayaba

Tanie Amortyzatory Kayaba e-autoparts.pl

KYB jest jednym z wiodących na świecie producentów amortyzatorów dla motoryzacji.

Amortyzatory Kayaba e-autoparts.pl

Przyjęło się mówić, że ta pochodząca z Japonii firma specjalizuje się głównie w produkcji amortyzatorów do aut japońskich i azjatyckich. Jednak wraz z uruchomieniem fabryk w Europie, między innymi w Hiszpanii i Czechach, producent ten ropoczął ekspansję na marki typowo europejskie, stając się poważnym konkurentem dla takiego giganta w produkcji amortyzatorów jak koncern Sachs.

Każdego tygodnia na całym świecie powstaje ponad milion amortyzatorów KYB. fabryki produkcyjne w Europie zapewniają obsługę klientów Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie oraz dostęp do najwyższej jakości wyrobów w tych rejonach świata.

Amortyzatory Kayaba wykonywane są w kilku wersjach:

  • Premium
    Są to amortyzatory typu olejowego, czyli czynnikiem tłumiącym jest specjalny olej, którwy wskutem przepływu przez zawory amortyzatora zapewnia odpowiednie tłumienie. Są one produkowane zgodnie z parametrami wyposażenia fabrycznego.
  • Excel-G
    Amortyzatory Kayaba excel-g Amortyzatory olejowo-gazowe Excel-G wykonane w są wysokim standardzie. Czynnikiem tłumiącym jest w nich gaz - azot, a uszczelniającym olej. Wykonane sa one zgodnie z parametrami wyposażenia fabrycznego.
  • Gas-a-just
    Są to amortyzatory jednoruruwa, wysokociśnieniowe. Podobnie jak w przypadku amortyzatorów Excel-G, czynnikiem tłumiącym jest gaz, a uszczelniającym olej. Jednak jednorurowa konstrukcja amortyzatora powoduje zwiększenie skuteczności tłumienia o niemal 30% lepszej od dwururowego amortyzatora olejowo-gazowego.

informacje dodatkowe: