| Sposób montażu | Oprawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2(4)x21W+5 E |
| Ilość biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Oznaczenie kontrolne | E1 5436 |
| Zakres temperatury od [°C] | -20 |
| Zakres temperatury do [°C] | 60 |
| nr EAN | 4082300260854 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2(4)x21W+0...5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 5298 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 70 |
| nr EAN | 4082300260700 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2(4)x21W+5 E |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2(4)x21W+5 E |
| Ilość biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 70 |
| nr EAN | 4082300041798 |
| Sposób montażu | Oprawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1(6)x21W+5 EP |
| Ilość biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla przyczep |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Oznaczenie kontrolne | E1 5253 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4082300260748 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1(6)x21W EP |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1(6)x21W EP |
| Ilość biegunów | 5 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla przyczep |
| Oznaczenie kontrolne | E1 1180 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| nr EAN | 4082300079852 |
| Sposób montażu | Oprawa |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1(6) |
| Ilość biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla przyczep |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Oznaczenie kontrolne | E1 4641 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | 53 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4082300216660 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1+1(8)x21 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla przyczep |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | 64 |
| nr EAN | 4082300296587 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | 64 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1+1(8)x21 |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4082300297706 |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | 64 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1+1(8)x18 |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4082300296822 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 3+1(8)x21 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| nr EAN | 4082300305777 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 3+1 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Zgodność elektromagnetyczna (EMV) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla przyczep |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Projekt lampy | LED |
| Rodzaj lampy | LED |
| Rodzaj zabezpieczenia (kod IP) | 53 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 85 |
| Tylko w połączeniu z | 2VD/2VP 012 381-... |
| nr EAN | 4082300242188 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektroniczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2(4) x 21 + 0...5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| nr EAN | 4082300332070 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1x21W+5(6x21W) |
| Ilość biegunów | 6 |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla przyczep |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Oznaczenie kontrolne | E1 6034 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4082300301137 |
| Sposób montażu | wciśnięty |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Moc elektryczna przyłączeniowa [W] | 2+1x 21 |
| Ilość biegunów | 5 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 4082300544510 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja przekaźnika | Kierunkowskaz |
| nr EAN | 4082300769142 |
Wyświetlanie od 1 do 15 (z 15 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.