| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192223 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192124 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192209 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192230 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191400 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192056 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191387 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191394 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191417 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191424 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191431 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192032 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192131 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192216 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191455 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4082300215311 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300244441 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215373 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300191462 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300749731 |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753943 |
Wyświetlanie od 1 do 21 (z 21 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.