Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
Sklep » części samochodowe » zawieszenie i amortyzacja » amortyzator » 313 748

Amortyzator 313 748 SACHS

313 748 Amortyzator SACHS
cena z vat
293.99 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (23 ocen)

rata już od: miesięcznie

numer części:

313 748

producent:

SACHS

ParametrSFE36/22X160A
Strona zabudowyz lewej
nr EAN4013872730759
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Amortyzator 313 748 SACHS


Firma SACHS będąca wytwórcą części amortyzator 313 748 jest podstawowym wytwórcą części samochodowych dla kategorii amortyzator i w świecie liderem rynku motoryzacyjnego. Producent SACHS zapewnia, że dzięki wysokim normom jakości oraz zastosowanym technologiom produkcji, amortyzatory o numerze 313 748 oraz pozostałe produkowane przez nich części, spełnia oczekiwania użytkowników samochodów. Części zamienne firmy SACHS charakteryzują się wyjątkowo dużą jakością wykonania, odpornością na przeciążenia oraz trwałością.
Montaż amortyzatorów SACHS 313 748 nie nastręczy żadnych problemów bardziej lub mniej doświadczonemu mechanikowi samochodowemu posiadającemu odpowiednie narzędzia do montażu.
Amortyzator 313 748 ma zastosowanie do takich aut jak FORD ECONOLINE Furgon od 2001.09, VOLVO V70 II (285) od 1999.11 oraz wielu innych modeli aut.
Producent przeglądanej pzrez Ciebie części amortyzator 313 748 dopasował jej zastosowanie do samochodów marki FORD, VOLVO. Może się jednak zdarzyć, że potrzebna będzie pomoc konsultantów naszego sklepu online aby zweryfikować zastosowanie amortyzatora 313 748 do posiadanego auta. Cena amortyzatora 313 748 SACHS po jakiej możesze kupić tą część zamienną w sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl, należy do najniższych na rynku, a jej dostawa realizowana przez firmę kurierską lub do paczkomatu nie zabiera więcej niż jednen do dwóch dni.
Przeczytaj 23 opinii o produkcie
2020-02-25
 5/5
Amortyzatory sachs z mojego doświadczenia wiem że są trwalsze od konkurencji
2020-04-22
 5/5
polecam!
2019-11-05
 5/5
Zakup sachs 313 749 polecił mi mój mechanik
2020-02-06
 5/5
Ogólnie przebieg transakcji pozytywny, dobra jakość i niezła cena
2020-04-23
 5/5
Amortyzatory sachs 314 717 wyglądają na dobrze wykonane, także nadzieja, że wytrzymają dłużej niż poprzednie
2020-06-16
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-11-05
 5/5
Małe opóźnienie w wysyłce 313 748 sachs ale za to lepsza cena niż w innych sklepach
2020-06-03
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-20
 5/5
ok
2019-09-25
 5/5
Dobra alternatywa dla oryginałów, niezła cena
2020-01-02
 5/5
Zamówienie opłacone elektronicznie dostarczone już następnego dnia
2020-01-02
 5/5
Udany zakup, nawet udało mi się wyrwać mały rabacik
2020-07-20
 5/5
ok
2020-03-21
 5/5
Bardzo dobrej jakości produkt, idealnie pasujący do całego zestawu amortyzatorów.
2020-07-20
 5/5
ok
2019-09-25
 5/5
Zamówienie opłacone elektronicznie dostarczone już następnego dnia
2020-05-14
 5/5
Amortyzator bardzo dobry
2020-09-05
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-06-16
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-03-21
 5/5
Amortyzatory 310 273 sachs zamówiłem z opcją odbioru osobistego bo chciałem mieć je szybciej
2019-09-25
 5/5
Znajomy mechanik mówił żeby kupować tylko części producent, w sklepie też powiedzieli że to dobry wybór
2020-07-20
 5/5
ok
numery OEM:
FORD 1465736
FORD 1474278
FORD 1474284
FORD 1474286
FORD 1476607
FORD 1476608
FORD 1476609
FORD 1481808
FORD 1577978
FORD 1577981
FORD 1577982
FORD 1577983
FORD 6G91-18K001-BCD
FORD 6G91-18K001-BCE
FORD 6G91-18K001-BCF
FORD 6G91-18K001-GAD
FORD 6G91-18K001-GAE
FORD 6G91-18K001-GAF
FORD 6G91-18K001-GBD
FORD 6G91-18K001-GBE
FORD 6G91-18K001-GBF
FORD 6G91-18K001-HAC
FORD 6G91-18K001-HAE
FORD 6G91-18K001-HAF
FORD AG91-18K001-GBD
FORD AG91-18K001-GBE
FORD AG91-18K001-GBF
VOLVO 30760901
VOLVO 31200246
VOLVO 31200248
VOLVO 31201057
VOLVO 31212218
VOLVO 31212220
VOLVO 31212508
VOLVO 31212510
VOLVO 31255528
VOLVO 31262149
VOLVO 31262172
VOLVO 31262176
VOLVO 31262420
VOLVO 31262422
VOLVO 31262897
VOLVO 31262901
VOLVO 31277902
VOLVO 31277903
VOLVO 31277906
VOLVO 31277907
VOLVO 31277910
VOLVO 31277911
VOLVO 31277913
VOLVO 31277915
VOLVO 31277916
VOLVO 31277976
VOLVO 31290311
VOLVO 31304147
VOLVO 31317812
VOLVO 31317813
VOLVO 31317814
VOLVO 31317815
VOLVO 31317816
VOLVO 31329098
VOLVO 31340317
VOLVO 31340320
VOLVO 31408625
Aktualnie oglądany:  Amortyzator, 313 748 • SACHS • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

amortyzator

Amortyzatory samochodowe

Amortyzowanie to nic innego jak łagodzenie skutków określonego działania. W przypadku samochodów będą to uboczne efekty jazdy po nierównej nawierzchni. Podczas przemieszczania się auta powodują one drgania, pogarszając komfort jazdy i negatywnie oddziałując na konstrukcję samochodu. Mają też wpływ na przyczepność kół do podłoża, obniżając poziom bezpieczeństwa jazdy. Aby wyeliminować te problemy w pojazdach montuje się amortyzatory. Są to specjalne konstrukcje olejowe lub gazowe, których zadaniem jest tłumienie takich drgań.

Jak działają amortyzatory?

Amortyzatory samochodowe dzielą się na olejowe i olejowo-gazowe. Pierwsze mają budowę otwartą, bez komory kompensacyjnej. W drugich gaz jest zamknięty w szczelnym zbiorniku, w którym „pływa” tłok. Wyróżnia się też amortyzatory samochodowe jedno- i dwururowe. Pierwsze są zbudowane z cylindra roboczego, tłoka, tłoczyska, prowadnicy tłoczyska, zbiornika wyrównawczego oraz zaworu dennego. W modelach dwururowych tłok i tłoczysko są ze sobą połączone. Zbiornik wyrównawczy zazwyczaj jest wypełniony powietrzem lub azotem.

Praca amortyzatora przebiega w dwóch etapach. Pierwszym jest ściskanie cieczy w zbiorniku, drugim – jej rozprężenie. Dzięki specyficznym właściwościom cieczy energia drgań mechanicznych jest przez nią pochłaniana, a pojazd porusza się płynniej i dobrze trzyma się drogi.

Amortyzatory samochodowe są jednymi z najbardziej eksploatowanych elementów pojazdu. Poziom tej eksploatacji wzrasta przy nieostrożnej, brawurowej jeździe po wybojach i wysokich krawężnikach. Dlatego zaleca się wymianę tych części (parami) co 60-100 tys.

W asortymencie sklepu e-autoparts znalazły się amortyzatory olejowe i gazowe wielu znanych producentów. Ze względu na konieczność precyzyjnego dopasowania elementu do konkretnego modelu samochodu przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów do aut marek takich jak Opel, Hyundai, KIA, Chrysler, Volvo, Skoda, Audi, VW i wielu innych.