| Szerokość 1 [mm] | 98,8 |
| Wysokość 1 [mm] | 41 |
| Grubość 1 [mm] | 13 |
| System hamulcowy | SUMITOMO |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,79 |
| nr EAN | 8717109054422 |
Dodatkowe informacje o produkcie Klocki hamulcowe - komplet 37045 A.B.S.
Komplet klocków hamulcowych przeznaczony do układów z zaciskiem w systemie SUMITOMO. Elementy cierne dobrano pod kątem stabilnej pracy w typowych warunkach drogowych, a konstrukcja uwzględnia współpracę z akustycznym wskaźnikiem zużycia. Zestaw jest przewidziany do montażu osiowego zgodnie z katalogiem producenta części.
Wymiary okładziny: szerokość 98,8 mm, wysokość 41 mm, grubość 13 mm. Zastosowano 2 wskaźniki zużycia okładzin na oś, co ułatwia kontrolę stanu bez demontażu. Masa kompletu wynosi 0,79 kg. W przypadku wątpliwości sprawdź dopasowanie po VIN / konfiguratorze lub w/g katalogu.
Najważniejsze informacje:
– system hamulcowy: SUMITOMO
– wymiary: 98,8 × 41 × 13 mm
– wskaźnik zużycia: akustyczny, 2 szt. na oś (EAN 8717109054422)
CLARUS, PRIDE, CARNIVAL I, ROADSTER, RETONA samochód terenowy zamknięty, JOICE, RIO I
0K2FC2628Z, 0K9A02628Z
Zastosowanie Klocki hamulcowe - komplet 37045 A.B.S. w samochodach:
Firma A.B.S. jest stosunkowo nowym dostawcą części zamiennych do samochodów, bo powstała w roku 1978. Szybko ugruntowała sobie pozycję na rynku zamienników produkując stosunkowo nie drogie ale jednocześnie dobrej jakości części samochodowe początkowo do samochodów europejskich, później także do azjatyckich.
A.B.S. koncentruje się na produkcji części zawieszenia, układu kierownicznego oraz układu hamulcowego. Produkowane przez A.B.S. auto części cieszą się uznaniem posiadaczy aut.