Zacisk hamulca, JBC1081 • KAMOKA • sklep e-autoparts.pl
22 100 15 90 Odbiór: Warszawa, ul. Rzeczna 6 Natychmiastowa wysyłka
Zaloguj się
Koszyk
jest pusty
części samochodowe » układ hamulcowy » zacisk hamulcowy » zacisk hamulcowy, zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Renault 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) (1989.10-1992.04) 73km » JBC1081 kamoka

Zacisk hamulca JBC1081 KAMOKA

106.00 zł
cena zawiera vat 23%
szt.

dostawa: od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Wtorek:9 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Wtorek: 9 szt.
 
Średnia ocen:
5/5 (3 oceny)
numer części:

JBC1081

dostawca:

KAMOKA

Status produktu: Normalny
Średnica tłoczka zacisku hamulcowego [mm]35,0
System hamulcowyAKEBONO
parzyste numery artykułówJBC1082
Typ zacisku hamulcaZacisk hamulcowy (1-tłoczkowy)
Rozstaw śrub mocujących [mm]130
Ciężar [kg]1,89
dla grubości tarczy hamulcowej [mm]10

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt
  • Dodatkowe informacje o produkcie Zacisk hamulca JBC1081 KAMOKA

    Producent Numer OE
    CHRYSLER5191267AA
    DODGE5191267AA
    MITSUBISHI4605A477
    JEEP5191267AA
    Brak danych o zamiennikach

    Zastosowanie Zacisk hamulca JBC1081 KAMOKA w samochodach:

    Opinie Klientów o Zacisk hamulca JBC1081 KAMOKA:

    SŁAWOMIR, Szczecin
    2023-05-16
     5/5
    Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
    SŁAWOMIR, Szczecin
    2023-05-16
     5/5
    Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
    Artur, Warszawa
    2022-11-12
     5/5
    Ok
    Opinie zamieszczane są wyłącznie przez klientów, którzy dokonali zakupu produktu w sklepie e-autoparts.pl oraz w innych sklepach zależnych.

    Zacisk hamulcowy


    Zacisk jest integralną częścią układu hamulcowego. To konstrukcja, której celem jest przyciskanie klocków do tarcz hamulcowych w momencie wciskania pedału hamulca przez kierowcę.

    Uszkodzenie zacisku może objawiać się poprzez samoczynne zaciskanie się hamulców, zjeżdżanie z obranego toru jazdy w trakcie hamowania lub blokowanie się tylnych hamulców w momencie, kiedy są mocno obciążane. Do tego dochodzi również wyczuwalne tętnienie pedału hamulca albo wyraźny opór, który pedał stwarza przy wciskaniu.

    Samodzielnej naprawy tego elementu można podjąć się tylko w przypadku drobnych uszkodzeń lub nieprawidłowości (rdza, brak smarowidła, brud). Aby tego dokonać, należy podnieść samochód i zdemontować koło. Następnie trzeba odkręcić mocowanie zacisku i zdjąć element bez odłączania go od kanału płynu hamulcowego.

    Jeśli uszkodzenia są poważniejsze, zaleca się przeprowadzenie naprawy w profesjonalnej stacji obsługi. Przy dużych uszkodzeniach mechanicznych i braku doświadczenia, samodzielne próby naprawy mogą uszkodzić hermetyczność układu

    Zapisz się do newslettera

    Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.