| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4011558403607 |
Dodatkowe informacje o produkcie Filtr kabinowy przeciwpyłkowy CUK 2680 MANN-FILTER MANN+HUMMEL GMBH
XSARA PICASSO, JUMPY I, C5 I, C5 I Break, C3 I, JUMPER I, C8
6447LN, 647940, 9651933980
Zastosowanie Filtr kabinowy przeciwpyłkowy CUK 2680 MANN-FILTER MANN+HUMMEL GMBH w samochodach:
Producent filtrów samochodowych, firma Mann+Hummel powstała w pierwszej połowei XX wieku i obecnie jest producentem dostarczającym filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa oraz filtry kabinowe do większości znanym marek samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
Mann+Hummel w trakcie swojej ekspansji włączała do swoich zasobów lokalnych producentów filtrów do samochodów, miedzy innymi polskiego Filtrona, którego jest właścicielem.
Wytwarzane w zakładach Mann+Hummel filtry cieszą się uznaniem mechaników samochodowych oraz posiadaczy samochodów na całym świecie. Filtry Mann łączą fachową wiedzę i doświadczenie w szerokiej ofercie klasy OE