| System hamulcowy | TRW |
| Szerokość [mm] | 175 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Grubość [mm] | 20 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 8 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238782070 |
Dodatkowe informacje o produkcie Klocki hamulcowe - komplet 24738.200.1 ZIMMERMANN
Komplet okładzin ciernych do hamulców tarczowych przeznaczony do układów opartych o rozwiązania TRW. Elementy zaprojektowano z myślą o zachowaniu powtarzalnego docisku i stabilnej pracy w typowych zakresach temperatur, z uwzględnieniem geometrii montażowej wymaganej przez zacisk. Produkt posiada homologację ECE R90, co potwierdza zgodność z wymaganiami dla części zamiennych w zakresie skuteczności hamowania i tolerancji wykonania.
Zestaw wyposażono w akustyczny czujnik zużycia oraz łącznie 8 wskaźników zużycia okładzin na oś. Wymiary klocka: szerokość 175 mm, wysokość 70 mm, grubość 20 mm. W razie wątpliwości co do zastosowania w konkretnym modelu pojazdu sprawdź dopasowanie po VIN lub w/g katalogu. Numer EAN: 4250238782070.
Najważniejsze informacje:
– zastosowanie: system hamulcowy TRW
– wymiary: 175 × 70 × 20 mm (szer. × wys. × gr.)
– homologacja ECE R90 oraz akustyczny czujnik zużycia (8 wskaźników/ oś)
GOLF IV Variant, GOLF IV Cabriolet, LUPO I, BORA I, BORA Variant, POLO, PASSAT B5.5
TT, TT Roadster, A2, ALLROAD C5, A4 B6, A8 D3, A3
Zastosowanie Klocki hamulcowe - komplet 24738.200.1 ZIMMERMANN w samochodach:
Powstała w latach sześćdziesiątych XX wieku Firma Otto Zimmermann opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości części samochodowe przeznaczone dla zakładów motoryzacyjnych oraz na niezależny rynek części samochodowych.
W roku 1990 Otto Zimmermann GmbH przeniosła siedzibę z Eppingen do Sinsheim i od tego czasu systematycznie rozszerza swoją bazę administracyjną, moce produkcyjne i powierzchnię magazynową, która obecnie wynosi ponad 17.000 metrów kwadratowych.