| Typ tarczy hamulcowej | wentylowany wewnętrznie |
| Przetwarzanie | wysoko nawęglany |
| Powierzchnia | pokryty |
| średnica zewnętrzna [mm] | 280 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 68 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| Minimalna grubość [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 6,20 |
| Wzór otworów/Ilość otworów | 6/5 |
| nr EAN | 4250238719854 |
Dodatkowe informacje o produkcie Tarcza hamulcowa, COAT Z 600.3207.20 ZIMMERMANN
Wentylowana wewnętrznie tarcza hamulcowa przeznaczona do osi z mocowaniem na 5 śrub. Wykonana z materiału wysoko nawęglanego, co sprzyja stabilności pracy przy zmiennych temperaturach i obciążeniach. Powierzchnia pokryta zabezpiecza element podczas magazynowania i montażu; przed pierwszym hamowaniem należy usunąć ewentualne zanieczyszczenia zgodnie z procedurą serwisową. Produkt posiada homologację ECE R90, co potwierdza zgodność z wymaganiami dla części zamiennych.
Średnica zewnętrzna wynosi 280 mm, grubość 22 mm, a wysokość 47 mm; minimalna dopuszczalna grubość robocza to 20 mm. Rozstaw otworów 112 mm, średnica otworu centrującego 68 mm. W przypadku wątpliwości co do wersji układu hamulcowego sprawdź dopasowanie po VIN / konfiguratorze.
Najważniejsze informacje:
– tarcza wentylowana wewnętrznie, materiał wysoko nawęglany, powierzchnia pokryta
– wymiary: Ø 280 mm, grubość 22 mm, wysokość 47 mm, min. 20 mm
– montaż: 5 otworów, rozstaw 112 mm, otwór centrujący 68 mm, ECE R90
TT, TT Roadster, A2, ALLROAD C5, A4 B6, A8 D3, A3
GOLF IV Variant, GOLF IV Cabriolet, LUPO I, BORA I, BORA Variant, POLO, PASSAT B5.5
TOLEDO II, LEON, IBIZA III, CORDOBA, ALTEA, TOLEDO III, ALTEA XL
Zastosowanie Tarcza hamulcowa, COAT Z 600.3207.20 ZIMMERMANN w samochodach:
Powstała w latach sześćdziesiątych XX wieku Firma Otto Zimmermann opracowuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości części samochodowe przeznaczone dla zakładów motoryzacyjnych oraz na niezależny rynek części samochodowych.
W roku 1990 Otto Zimmermann GmbH przeniosła siedzibę z Eppingen do Sinsheim i od tego czasu systematycznie rozszerza swoją bazę administracyjną, moce produkcyjne i powierzchnię magazynową, która obecnie wynosi ponad 17.000 metrów kwadratowych.