
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 70 |
| Punkt włączania od [°C] | 77 |
| Punkt włączania do [°C] | 75 |
| Punkt włączania do [°C] | 82 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074401286 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | niebieski |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074345382 |

| Rok modelowy do | 1999 |
| Rok modelowy do | 1999 |
| Rok modelowy do | 1999 |
| Rok modelowy do | 1999 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074377741 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074345405 |

| czujnik NTC | |
| prostokątny | |
| męski | |
| mosiądz | |
| Wymiar gwintu | not have |
| Rozmiar klucza | 20 mm |
| Ilość biegunów | 2 |

| czujnik NTC | |
| okrągły | |
| męski | |
| mosiądz | |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Ilość biegunów | 1 |

| czujnik NTC | |
| prostokątny | |
| męski | |
| mosiądz | |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Ilość biegunów | 1 |

| Dla numeru OE | 025906041A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z elementami do montażu |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Dla numeru OE | 251919501A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z pierscieniem uszczelniającym |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 357919501A |
| Sposób montażu | zaciśnięty |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | czarny |

| Masa [g] | 21 |
| Gwint zewn. [mm] | M 30 x 2,5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość gwintu [mm] | 17 |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar klucza | 32 |
| Długość [mm] | 69,5 |
| nr EAN | 8033989099880 |

| Zakres temperatury do [°C] | 125 |
| Długość [mm] | 25 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 10,9 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688534156 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4044688186669 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4044688553850 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688347626 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688655066 |

| Długość [mm] | 69,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M30 x 2,5 |
| Długość gwintu [mm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 32 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688518897 |

| dla numeru OE | 191 959 481 C |
| Punkt włączania do [bar] | 85 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |

| Rok prod. do | 200006 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Temperatura otwarcia [°c] | 95 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Ciężar [kg] | 0,078 |
| nr EAN | 3276428197692 |

| TECDOC-Nr silnika | 4202 |
| Kod silnika | AFN |
| Rok prod. do | 199812 |
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001287015 |

| Średnica [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 42,7 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 84 |
| Ciężar [kg] | 0,06671 |
| nr EAN | 4046001155765 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 120 |
| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Kolor | biały |
| Rozmiar klucza | 20 mm |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001280481 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0-125?C |
| Kolor | czarny |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01939 |
| nr EAN | 4046001289200 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Kolor | jasnoniebieski |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Punkt włączenia [°C] | 90 |
| nr EAN | 4046001940446 |

| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650022366 |

| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650011056 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Audi A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI produkowanego od 1996.02 do roku 2001.09
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Audi A4 B5 Avant (8D5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Audi A4 B5 Avant (8D5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1996.02 do roku 2001.09, i mocy silnika 110 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025