| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3601 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 640 0001 |
| parzyste numery artykułów | 326 623 0016 |
| nr EAN | 4040074379370 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 194 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4040074364499 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| parzyste numery artykułów | G16773 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096511691 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,600 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,4 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096535338 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 3,900 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| maks. długość [mm] | 434 |
| min. długość [mm] | 276 |
| parzyste numery artykułów | 742009SP |
| Długość opakowania [cm] | 56,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096539220 |
Status produktu: Artykuł wychodzący
zastąpiony przez G16772
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 556 873 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872336449 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
zastąpiony przez 317 541
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEOV27X224A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872184460 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 542 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965953 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X98A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 317 541 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965977 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X56A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 317 544 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872965991 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X56A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 317 543 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872966011 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4044688269416 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 125,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| nr EAN | 4044688342881 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 33 52 1 092 309 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 65 (z 65 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4
produkowanego od 1998.07 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1998.07 do roku 2005.01, i mocy silnika 136 KM
.