Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ wydechowy » elementy montażowe » pojedyncze części montażowe » uszczelka tłumika » 01203000 ajusa

Uszczelka, rura wylotowa 01203000 AJUSA

01203000 Uszczelka, rura wylotowa AJUSA
25.01 zł
cena zawiera vat 23%
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Piątek:8 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - dzisiaj: 7 szt.
 
    Ocena:
5/5 (2 oceny)
numer części:

01203000

dostawca:

AJUSA

Strona zabudowy Strona wylotowa
dla numeru OE 1709.38
Grubość [mm] 0,3
Średnica wewnętrzna [mm] 120
średnica zewnętrzna [mm] 125
nr EAN 8427769979293

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Uszczelka, rura wylotowa 01203000 AJUSA

Uszczelka układu wydechowego (śr. wew.:120mm) pasuje do: IVECO DAILY III, DAILY IV, DAILY V, DAILY VI, MASSIF, CITROEN JUMPER II, FIAT DUCATO, PEUGEOT BOXER, MULTICAR FUMO 2.2D-3.0D 07.99-

Uszczelka, rura wylotowa 01203000 ma zastosowanie do modeli samochodów

FIAT

MULTIPLA, STRADA, PUNTO, DOBLO, STILO, DUCATO, ULYSSE

PEUGEOT

206, 607, 206 CC, 307, 307 SW, BOXER, 807

CITROËN

XSARA PICASSO, JUMPY I, C5 I, C5 I Break, C3 I, JUMPER I, C8

IVECO

MASSIF Station Wagon, MASSIF, MASSIF Single Cab, DAILY III, DAILY IV, DAILY V, DAILY VI

Numery OE Uszczelka, rura wylotowa 01203000 producenta AJUSA

CITROËN

170938

numery OEM:
CITROËN      1709.38
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Uszczelka, rura wylotowa 01203000 AJUSA w samochodach:

Opinie Klientów o Uszczelka, rura wylotowa 01203000 AJUSA:

ROMAN, GIZAŁKI
2020-08-11
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Stanisław, Marciszów
2025-10-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Ajusa to hiszpańska firma, która zajmuje się produkcją części zamiennych do samochodów. Firma została założona w 1958 roku w Barcelonie. Początkowo firma zajmowała się produkcją uszczelek do silników. W latach 70-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do skrzyń biegów. W latach 80-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do zawieszeń. W latach 90-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów hamulcowych.


W latach 2000-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów chłodzenia. W latach 2010-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wydechowych. W latach 2020-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wtryskowych.
Ajusa jest hiszpańskim producentem części samochodowych. Firma została założona w 1965 roku w Barcelonie, gdzie od ponad pięćdziesięciu lat produkuje różne typy części motoryzacyjnych.
Gama produktów Ajusa obejmuje m.in. uszczelki, pierścienie, komplety uszczelek, pokrywy, głowice cylindrów, wały korbowe, przewody olejowe, zawory i inne części, które są stosowane w układach smarowania, sprężania i chłodzenia silników samochodowych. Firma produkuje również części zamienne do silników benz
Ajusa to hiszpańskie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe i akcesoria motoryzacyjne. Powstało w 1972 roku i od tego czasu stało się jednym z największych producentów części samochodowych w Europie.
 
Ajusa oferuje szeroki asortyment produktów do wszystkich typów samochodów, od samochodów osobowych po ciężarowe. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej zaangażowanie w badania i rozwój pozwala im dostarczać najwyższej jakości produkty.
Produkty Ajusa obejmują m.in. części silnika, osprzęt, części układu napędowego, akcesoria, części zawieszenia, uszczelki i uszczelki, a także akcesoria samochodowe. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są gwarancją doskonałej jakości, wydajności i trwałości.
Ajusa zapewnia również usługi w zakresie wymiany części, naprawy i konserwacji. Firma współpracuje z klientami na całym świecie, oferując szybką i profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne.
Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.