Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie, wahacze, łożyska kół, stabilizator » stabilizator, mocowanie » gumy stabilizatora » ADC480127 blue print

Guma stabilizatora ADC480127 BLUE PRINT

ADC480127 Guma stabilizatora BLUE PRINT
29.00 zł
cena zawiera vat 23%
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Środa:2 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Środa: 2 szt.
 
    Ocena:
numer części:

ADC480127

dostawca:

BLUE PRINT

Długość [mm] 46
Szerokość [mm] 35,0
Grubość [mm] 42,5
Grubość [mm] 43,0
Średnica wewnętrzna [mm] 20,5
Średnica wewnętrzna [mm] 21,0
średnica zewnętrzna [mm] 35,0
Materiał Guma
Strona zabudowy Oś przednia po obydwu stronach
Ciężar [kg] 0,07
nr EAN 5057746128661

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Guma stabilizatora ADC480127 BLUE PRINT

Poduszka stabilizatora przód L/P (21mm) pasuje do: MITSUBISHI LANCER VIII 1.5-2.0D 03.07-

Guma stabilizatora ADC480127 ma zastosowanie do modeli samochodów

MITSUBISHI

PAJERO III Canvas Top, SPACE WAGON, SPACE STAR, GALLOPER, SANTAMO, PAJERO PININ I, SPACE RUNNER

Numery OE Guma stabilizatora ADC480127 producenta BLUE PRINT

MITSUBISHI

4056A049

numery OEM:
MITSUBISHI      4056A049
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Guma stabilizatora ADC480127 BLUE PRINT w samochodach:

Blue Print powstał jako producent i dostawca części zamiennych do samochodów z rynku azjatyckiego. Stopniowo rozszerzal swoją produkcję na auto części do samochodów europejskich i amerykańskich. Jest głównie producentem filtrów samochodowych ale także innych części zamiennych do samochodów.

Blue Print jest firmą znaną z tego, że jako jedna z pierwszych wprowadza na rynek swoje części do nowo produkowanych pojazdów. Tym samym zapewnia szerokie pokrycie rynku wytwarzanymi w swoich zakładach auto częściami wyprzedzając w tym zakresie konkurentów.

Historia firmy Blue Print sięga 1994 roku, kiedy to została założona w Japonii jako oddział koncernu TAD Group. W ciągu kilku lat firma stała się wiodącym producentem części samochodowych na rynku japońskim, a wkrótce rozszerzyła swoją działalność na inne rynki azjatyckie oraz europejskie.

Obecnie Blue Print posiada fabryki i centra dystrybucyjne w wielu krajach na całym świecie, w tym w Japonii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Czechach i na Słowacji. Firma oferuje szeroki zakres produktów, w tym części do silników, zawieszenia, układów hamulcowych, układów kierowniczych, systemów wydechowych, układów chłodzenia, układów elektrycznych i wiele innych.


 
Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.