Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
części samochodowe » filtry » filtr powietrza » Filtr powietrza, F 026 400 492 bosch

Filtr powietrza F 026 400 492 BOSCH

F 026 400 492 Filtr powietrza BOSCH
bosch F 026 400 492
Filtr powietrza F 026 400 492
F 026 400 492
bosch F 026 400 492 Filtr powietrza

43.00 zł

Kup
 

przewidywany
termin realizacji ?

>5 szt. wysyłka dzisiaj
>5 szt. wysyłka jutro

    Ocena:
5/5 (46 ocen)

numery handlowe:

S0492

numer części:

F 026 400 492

producent:

BOSCH

Rodzaj filtra Wkład filtra
Średnica [mm] 157
Średnica 1 [mm] 70
Wysokość [mm] 207,8
nr EAN 4047025440332
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Filtr powietrza F 026 400 492 BOSCH

Przeczytaj 30 opinii o produkcie
2020-11-04
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-04-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-06-15
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-10-15
 5/5
Wszystko w porządku, polecam filtry bosch
2021-02-28
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-01-27
 5/5
ok
2020-04-09
 5/5
Zakup bosch 1 457 433 059 polecił mi mój mechanik
2021-01-20
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-04-21
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-03-25
 5/5
Kupiłem 1 987 429 404 i jestem z niego zadowolony
2020-11-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-12-28
 5/5
Ok
2021-01-12
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-08-16
 5/5
Filtr dobrze spełnia swoje zadanie
2020-04-08
 5/5
Zakup 1 987 429 183 bosch polecenia mechanika
2019-10-20
 5/5
Przy zakupie zawsze słucham się mojego mechanika jak mi doradzi, tak jak i przy tej części 1 457 429 928
2020-09-12
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-12-06
 5/5
Bez zastrzeżeń.
2021-01-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-05-31
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-12-28
 5/5
Ok
2021-06-08
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-01-27
 5/5
Mechanik polecił mi tą część
2020-07-17
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-06-03
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-05-26
 5/5
Szukałem w internecie długo F 026 400 492 i w lepszej cenie nie znalazłem niż e-autoparts.pl
2020-08-13
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-08
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-04-21
 5/5
Nie było żadnych problemów z zamontowaniem tej części polecam
2020-09-04
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
numery OEM:
FORD 1448616
FORD 1477153
FORD 1496204
FORD 1690582
FORD 1695529
FORD 1708877
FORD 1727530
FORD 1848220
FORD 76899132
FORD 7M51-9601-AB
FORD 7M519601AC
FORD AV61 9601 AB
FORD AV61 9601 AE
FORD AV619601AD
MAZDA Y642-13-Z40B
MAZDA Y64213Z40
MAZDA Y64213Z40C
MAZDA Y64213Z40D
VOLVO 30792881
VOLVO 31338216
VOLVO 31370984
Aktualnie oglądany:  Filtr powietrza, F 026 400 492 • BOSCH • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

filtr powietrza

Filtr powietrza ma za zadanie filtrowanie powietrza które jest zasysane do silnika i oczyszczanie go z wszelkich zanieczyszczeń które mogłyby doprowadzić do stopniowego uszkodzenia gładzi cylindrowej.
Filtr powietrza ma zazwyczaj postać bibuły ułożonej w formie gęstej harmonijki celem zwiększenia powierzchni filtracyjnej. Kształt filtra powietrza zależny jest od konstrukcji samochodu. Może być on prostokątny, kwadratowy lub okrągły.

Należy dbać o regularną wymianę filtra powietrza. Jego zabrudzenie spowodowane wydłużoną eksploatacją może prowadzić do znacznych oporów pobieranego powietrza i spadku mocy silnika.