
| nr EAN | 4047024934481 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 8012510022368 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4251475103048 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4251475103055 |

| Kolor | brązowy |
| Zakres kontroli [bar] | 0.55/0.85BAR |
| nr EAN | 4251475103093 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 3165141978841 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 3165143641774 |

| nr EAN | 4047026507041 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 5012759455401 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | szary |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-925 |
| nr EAN | 5012759465455 |

| Ciśnienie [bar] | 0,55 |
| Kolor | brązowy |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| Ciśnienie [bar] do | 0,85 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,55 |
| nr EAN | 5012759498187 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Ilość podłączonych styków | 5 |
| nr EAN | 5012759523186 |

| Długość przewodu [mm] | 505 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 1173 |
| nr EAN | 5012759514061 |

| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 8053379027033 |

| Techniczny numer informacyjny | circuit N.O. |
| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,7 |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379028962 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| nr EAN | 8053379054060 |

| Techniczny numer informacyjny | circuit N.O. |
| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,35 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379032501 |

| Długość przewodu [mm] | 420 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379056088 |

| Długość przewodu [mm] | 490 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| Opór [kOhm] | 1,56 |
| nr EAN | 8053379058273 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| Opór [kOhm] | 1,1 |
| nr EAN | 8053379059621 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,226 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 5 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379333844 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 46 |
| nr EAN | 8053379054077 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |

| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 46 |
| nr EAN | 8012510009307 |

| Ciśnienie [bar] | 0,70 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 8012510081440 |

| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 8012510022399 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 8012510022368 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| nr EAN | 8012510058329 |

| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Ciśnienie [bar] | 0,70 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 8435050614631 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Opór [Ohm] | 1400 |
| nr EAN | 8435050623961 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | szary |
| Opór [Ohm] | 1200 |
| nr EAN | 8435050623978 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,55 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,85 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| dla numeru OE | 038 919 081 K |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816190189 |

| Długość [mm] | 453 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 038 907 319 |
| nr EAN | 4027816245766 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224036518 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Sposób montażu | Bagnet |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kolor | czarny |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| nr EAN | 4082300237047 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | biały |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300163643 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,555 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,85 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | brązowy |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Natężenie prądu [A] | 0,150 |
| Tolerancja [%] | 15 |
| nr EAN | 4082300097085 |

| Opór [Ohm] | 1200 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 535 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300479409 |

| Sposób montażu | Nasadka rurowa |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 70 |
| nr EAN | 4082300665048 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079389518 |

| Długość przewodu [mm] | 420 |
| dla numeru artykułu | 550254 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 5901779819419 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026