
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-957 |
| nr EAN | 5012759464748 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-957 |
| nr EAN | 5012759464748 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| nr EAN | 5012759464816 |

| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379140046 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 32 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Punkt włączenia [°C] | 55 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 50 |
| nr EAN | 4250192907380 |

| Zakres temperatury od [°C] | 0 |
| Długość [mm] | 53 |
| Zakres temperatury do [°C] | 130 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Długość śruby pod główką [mm] | 27 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 5907558580914 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 92 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012220 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025