
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Punkt włączania od [°C] | 98 |
| Punkt włączania do [°C] | 104 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074520215 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 |
| Rozmiar klucza | 22mm |
| nr EAN | 5012759464861 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510040928 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510094037 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| nr EAN | 8012510056578 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 100 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 95 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| nr EAN | 8435050605745 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 100 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 95 |
| Zakres temperatury od [°C] | 107 |
| Zakres temperatury do [°C] | 97 |
| nr EAN | 8435050606759 |

| Wymiar gwintu | M 14x1,5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 8435050603604 |

| Punkt włączania [°C] | 100 |
| nr EAN | 8435050604687 |

| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 107 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 006 545 42 24 |
| nr EAN | 4027816070177 |

| Długość [mm] | 50,3 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 11,1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | mosiądz |
| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 006 545 15 24 |
| nr EAN | 4027816029489 |

| Długość [mm] | 52 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| dla numeru OE | 661 542 30 17 S1 |
| nr EAN | 4027816086680 |

| Długość [mm] | 90 |
| Szerokość [mm] | 35,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816217510 |

| Długość [mm] | 55,37 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Punkt włączania [°C] | 104 |
| Punkt włączania [°C] | 98 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| dla numeru OE | 006 545 91 24 |
| nr EAN | 4027816337140 |

| Grubość [mm] | 54,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| dla numeru OE | 006 542 34 17 |
| nr EAN | 4027816374657 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 628 |
| Opór [Ohm] | 70 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300144451 |

| Wysokość [mm] | 89,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | mlecznobiały |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300132106 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 32 |
| Punkt włączenia [°C] | 70 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 65 |
| nr EAN | 4250192908196 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Punkt włączenia [°C] | 85 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 80 |
| nr EAN | 4250192907670 |

| Długość [mm] | 52 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| nr EAN | 5907558548075 |

| nr EAN | 5902659724984 |

| nr EAN | 5902659732538 |

| Ilość biegunów | 1 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| Średnica kołka [mm] | 4 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 19 |
| dla numeru OE | 005 542 10 17 |
| dla numeru OE | 6615423017 |
| dla numeru OE | 2D0 919 501 C |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4040074016688 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074331040 |

| Długość [mm] | 52 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| nr EAN | 4044688534514 |

| Długość [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 89,75 |
| Szerokość [mm] | 35,85 |
| Wysokość [mm] | 21,1 |
| Ciężar [kg] | 0,016 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001286872 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Punkt włączania od [°C] | 100 |
| Punkt włączania do [°C] | 95 |
| Ciężar [kg] | 0,0561 |
| nr EAN | 4046001156298 |

| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 80 |
| Punkt włączania [°C] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 85 |
| Punkt włączania do [°C] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4046001190414 |

| Wymiar gwintu | M 14x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 60 |
| Kolor | żółty |
| Rozmiar klucza | 22 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4046001940859 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025