Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ chłodzenia » przełącznik, czujnik temperatury » 37220

Przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy 37220 FAE

37220 Przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy FAE
cena z vat
24.00 zł
Kup
    Ocena:
numer części:

37220

producent:

FAE

Temperatura otwarcia [°c]: 92
Temperatura zamknięcia [°c]: 87
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy 37220 FAE

numery OEM:
ALFA ROMEO 60585603
ALFA ROMEO 60808223
FIAT 5992746
FIAT 7728057
FIAT 7748867
FIAT 82436410
FIAT 82465533
FIAT 82477919
IVECO 99460557
PEUGEOT 1264.32
PEUGEOT 126432