
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | Część wewnętrzna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Rodzaj lampy | H21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Funkcja lampy | ze światłem cofania |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Jakość | O.E. (Original) |
| parzyste numery artykułów | 714000028530 |
| nr EAN | 8001063572772 |
Dodatkowe informacje o produkcie Lampa tylna zespolona 714000028531 MAGNETI MARELLI
TOLEDO II, LEON, IBIZA III, CORDOBA, ALTEA, TOLEDO III, ALTEA XL
W06J8945094
| SEAT | W06J8945094 |
Zastosowanie Lampa tylna zespolona 714000028531 MAGNETI MARELLI w samochodach:
Opinie Klientów o Lampa tylna zespolona 714000028531 MAGNETI MARELLI: