Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ hamulcowy » zacisk hamulcowy

Zacisk hamulcowy | części online e-autoparts.pl

zacisk hamulcowy

Zaciski hamulcowe


Zaciski hamulcowe są stosowane w samochodach i służą do utrzymywania oraz dociskania klocków hamulcowych w prawidłowym ułożeniu. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć elementy sprawdzające się w każdych warunkach oraz odpowiednie do modelu każdej marki. Posiadamy także sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Warto wiedzieć, iż proponowane przez nasz sklep internetowy e-autoparts.pl części zacisku hamulcowego są wykonane z materiałów najwyższej jakości, najczęściej z żeliwa. Zwykle tego rodzaju elementy znajdują zastosowanie w przypadku zacisków pływających. W przypadku niektórych modeli sportowych lub luksusowych stosuje się zaciski stałe, do których elementy także posiadamy w swoim asortymencie.

Proponujemy klientom między innymi wysokiej jakości tłoczki, które z odpowiednią siłą naciskają na nieruchome zaciski, w których są osadzone klocki hamulcowe. Powierzchnia produktów jest pokryta specjalną okładziną. Podczas dociskania jej następuje proces tarcia, który ma na celu wywołanie efektu hamowania. Nasze tłoczki zapewniają równomierną i prawidłową pracę tarcz hamulcowych, a co za tym idzie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

W asortymencie można znaleźć także inne części niezbędne do prawidłowej pracy tarcz hamulcowych. Jak wiadomo, niektóre części takie, jak na przykład zaciski hamulcowe psują się bardzo często, natomiast ich awaria jest zazwyczaj równoznaczna z ograniczeniem sprawności hamulców. W związku z tym w naszym sklepie kładziemy największy nacisk na jakość produktów oraz ich rzetelne wykończenie. Wszystkie nasze zaciski są stworzone z materiałów najwyższej klasy, które są wyjątkowo trwałe oraz odporne na uszkodzenia. Dzięki temu nasze zaciski hamulcowe przez długi czas pozostają w dobrej kondycji i nie sprawiają problemów podczas prowadzenia pojazdu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów i do składania zamówień.