| średnica zewnętrzna [mm] | 330,0 |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 32,0 |
| Minimalna grubość [mm] | 30,0 |
| Typ tarczy hamulcowej | wentylowany |
| Przetwarzanie | stopowy / wysoko nawęglany |
| Powierzchnia | pokryty |
| Ilość otworów | 5 |
| parzyste numery artykułów | 24.0132-0117.1 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 130,0 |
| Wysokość [mm] | 68,5 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 85,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 174,0 |
| otwór Ø [mm] | 15,4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Dostępne MAPP-Code | |
| Oznaczenie kontrolne | E1 90R-02C0115/1017 |
| nr EAN | 4006633209625 |
Dodatkowe informacje o produkcie Tarcza hamulcowa 24.0132-0118.1 ATE
Wentylowana tarcza hamulcowa do osi zewnętrznej, wykonana ze stopu o podwyższonej zawartości węgla i z powierzchnią pokrytą dla ograniczenia korozji. Element przeznaczony do współpracy z układem hamulcowym w samochodach z mocowaniem na 5 otworów. Produkt posiada oznaczenie kontrolne E1, co ułatwia identyfikację zgodności w zastosowaniach drogowych.
Wymiana zalecana parami na jednej osi oraz z kontrolą stanu klocków i prowadnic zacisku. Przy montażu należy zweryfikować bicie, oczyścić piastę i zastosować właściwy moment dokręcania. Jeśli nie masz pewności co do kompatybilności, sprawdź dopasowanie po VIN / konfiguratorze lub w/g katalogu.
Najważniejsze informacje:
– średnica zewnętrzna 330,0 mm, grubość 32,0 mm (min. 30,0 mm), wysokość 68,5 mm
– rozstaw otworów 130,0 mm, otwór centrujący 85,0 mm, średnica wewnętrzna 174,0 mm, otwór 15,4 mm
– tarcza wentylowana, powłoka ochronna; dostępna wersja ze śrubami, parzysty numer 24.0132-0117.1
GOLF IV Variant, GOLF IV Cabriolet, LUPO I, BORA I, BORA Variant, POLO, PASSAT B5.5
911, 911 targa, CAYENNE, CARRERA GT, BOXSTER, CAYMAN, PANAMERA
95535140240, 95535140241
Zastosowanie Tarcza hamulcowa 24.0132-0118.1 ATE w samochodach:
ATE to ceniona marka z wieloletnią tradycją w produkcji części do układów hamulcowych. Firma należy do grupy Continental i od lat dostarcza wysokiej klasy komponenty zarówno na rynek pierwotny, jak i wtórny. W ofercie ATE znajdują się m.in. tarcze i klocki hamulcowe, bębny, szczęki, płyny hamulcowe oraz elementy hydrauliki.
Produkty tej marki wyróżniają się wysoką jakością wykonania, precyzją działania oraz zgodnością ze specyfikacjami OE. Dzięki zaawansowanej technologii i rygorystycznym testom jakości, części ATE zapewniają niezawodne hamowanie i bezpieczeństwo w każdych warunkach drogowych.
Części ATE dostępne są w sklepie e-autoparts.pl, gdzie można znaleźć szeroki wybór komponentów dopasowanych do wielu marek i modeli pojazdów.