
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość całkowita [mm] | 1100 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024337206 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Długość [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109573459 |

| Długość [mm] | 1100 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109539943 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Długość [mm] | 1050 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109536249 |

| Długość [mm] | 1050 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109539981 |

| Długość [mm] | 1155 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8717109564969 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 5900427248403 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1032 |
| nr EAN | 5900427250031 |

| Długość [mm] | 1015 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| nr EAN | 5900427377301 |


| nr EAN | 4251475101013 |

| nr EAN | 4251475101044 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4251475103055 |

| nr EAN | 3165143282656 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość całkowita [mm] | 1025 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| nr EAN | 4047024335240 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1035 |
| nr EAN | 5012759445815 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 965 |
| nr EAN | 5012759450215 |

| Rok prod. do | 200405 |
| Numer podwozia od | 4B-Y-000 001 |
| TECDOC-Nr silnika | 15345 |
| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 5012759455401 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. do | 200109 |
| Numer podwozia do | 4B-2-031500 |
| kod | 17",18" Wheels |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. do | 200207 |
| Numer podwozia od | 4B-2-0315014B-2-2000 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1020 |
| nr EAN | 5012759470626 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Liczba aktywnych styków | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| nr EAN | 5012759479698 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 5012759465462 |

| Rok prod. do | 200405 |
| Długość przewodu [mm] | 658 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 906 |
| nr EAN | 5012759492802 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| nr EAN | 5012759514658 |


| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379029969 |

| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379054473 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379029952 |

| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379031221 |

| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 430 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379563906 |

| TECDOC-Nr silnika | 15345 |
| Długość przewodu [mm] | 745 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510079522 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510085509 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510040973 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510094136 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| nr EAN | 8435050620359 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| nr EAN | 8435050623770 |

| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050625187 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ogrzewanie/chłodzenie | do automatyki klimatyzacji |
| nr EAN | 8435050631720 |

| Długość przewodu [mm] | 1095 |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8435050642450 |

| Długość przewodu [mm] | 1025 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Opór [Ohm] | 1300 |
| nr EAN | 8435050642467 |

| Numer podwozia do | 4B-2-031 500 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| średnica zewnętrzna [mm] | 130,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 112 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 1,7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| dla numeru OE | 4A0 407 615 G |
| nr EAN | 4027816183440 |

| Długość [mm] | 660 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 078 906 433 A |
| nr EAN | 4027816244462 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| dla numeru OE | 8D0 927 803 D |
| nr EAN | 4027816217909 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816275008 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816338253 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,115 |
| dla numeru OE | 8D0 927 803 |
| nr EAN | 4027816342618 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816379324 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.0 produkowanego od 2001.08 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 130 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2001.08 do roku 2005.01, i mocy silnika 130 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025