Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ chłodzenia » pompa wodna, osprzęt » uszczelka pompy wody Mercedes-benz SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735) (2016.05-???) 143km » 00834700 ajusa
wybrany samochód: 
Mercedes-benz Sprinter 3,5-t Autobus (b906) 314 Cdi (906.731, 906.733, 906.735) (2016.05-???) 143km
wskazówka - zaloguj się, aby dodać samochód do swojego profilu...

Uszczelnienie, pompa wodna 00834700 AJUSA

00834700 Uszczelnienie, pompa wodna AJUSA
26.00 zł
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
>5 szt. wysyłka Poniedziałek

odbiór osobisty: ?
Włochy - Poniedziałek: powyżej 5 szt.
 
    Ocena:
numer części:

00834700

producent:

AJUSA

Status produktu: Normalny
Grubość [mm]0,35
Szerokość [mm]130
Długość [mm]205
nr EAN8427769554872

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Uszczelnienie, pompa wodna 00834700 AJUSA

Uszczelka pompy cieczy chłodzącej pasuje do: FORD C-MAX, FIESTA IV, FIESTA/HATCHBACK, FIESTA/MINIVAN, FOCUS C-MAX, FOCUS I, FOCUS II, FOCUS I/KOMBI, GALAXY II, MONDEO IV, S-MAX 1.8D 08.98-06.15
numery OEM:
FORD      1078500
FORD      1113213
FORD      XS4Q8513AA
FORD      XS4Q8513AB
zamienniki:

Zastosowanie Uszczelnienie, pompa wodna 00834700 AJUSA w samochodach:

Ajusa to hiszpańska firma, która zajmuje się produkcją części zamiennych do samochodów. Firma została założona w 1958 roku w Barcelonie. Początkowo firma zajmowała się produkcją uszczelek do silników. W latach 70-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do skrzyń biegów. W latach 80-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do zawieszeń. W latach 90-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów hamulcowych.


W latach 2000-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów chłodzenia. W latach 2010-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wydechowych. W latach 2020-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wtryskowych.
Ajusa jest hiszpańskim producentem części samochodowych. Firma została założona w 1965 roku w Barcelonie, gdzie od ponad pięćdziesięciu lat produkuje różne typy części motoryzacyjnych.
Gama produktów Ajusa obejmuje m.in. uszczelki, pierścienie, komplety uszczelek, pokrywy, głowice cylindrów, wały korbowe, przewody olejowe, zawory i inne części, które są stosowane w układach smarowania, sprężania i chłodzenia silników samochodowych. Firma produkuje również części zamienne do silników benz
Ajusa to hiszpańskie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe i akcesoria motoryzacyjne. Powstało w 1972 roku i od tego czasu stało się jednym z największych producentów części samochodowych w Europie.
 
Ajusa oferuje szeroki asortyment produktów do wszystkich typów samochodów, od samochodów osobowych po ciężarowe. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej zaangażowanie w badania i rozwój pozwala im dostarczać najwyższej jakości produkty.
Produkty Ajusa obejmują m.in. części silnika, osprzęt, części układu napędowego, akcesoria, części zawieszenia, uszczelki i uszczelki, a także akcesoria samochodowe. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są gwarancją doskonałej jakości, wydajności i trwałości.
Ajusa zapewnia również usługi w zakresie wymiany części, naprawy i konserwacji. Firma współpracuje z klientami na całym świecie, oferując szybką i profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne.