Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ wydechowy » elementy montażowe » pojedyncze części montażowe » uszczelka tłumika Bmw 2 coupe (F22, F87) 218 d (2014.03-2015.06) 143km » 01037400 ajusa
wybrany samochód: 
Bmw 2 Coupe (f22, F87) 218 D (2014.03-2015.06) 143km
wskazówka - zaloguj się, aby dodać samochód do swojego profilu...

Uszczelka, rura wylotowa 01037400 AJUSA

01037400 Uszczelka, rura wylotowa AJUSA
64.00 zł
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
>5 szt. wysyłka Poniedziałek

odbiór osobisty: ?
Włochy - Poniedziałek: powyżej 5 szt.
 
    Ocena:
5/5 (1 ocena)
numer części:

01037400

producent:

AJUSA

Status produktu: Normalny
Strona zabudowyStrona wylotowa
nr EAN8427769719462

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Uszczelka, rura wylotowa 01037400 AJUSA

Uszczelka układu wydechowego pasuje do: CHEVROLET AVEO / KALOS, MATIZ, SPARK, DAEWOO KALOS, MATIZ 1.0/1.0LPG/1.2 01.03-
numery OEM:
DAEWOO      96344583
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Uszczelka, rura wylotowa 01037400 AJUSA w samochodach:

Opinie Klientów o Uszczelka, rura wylotowa 01037400 AJUSA:

ROMAN, GIZAŁKI
2020-08-11
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Ajusa to hiszpańska firma, która zajmuje się produkcją części zamiennych do samochodów. Firma została założona w 1958 roku w Barcelonie. Początkowo firma zajmowała się produkcją uszczelek do silników. W latach 70-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do skrzyń biegów. W latach 80-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do zawieszeń. W latach 90-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów hamulcowych.


W latach 2000-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów chłodzenia. W latach 2010-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wydechowych. W latach 2020-tych firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję uszczelek do układów wtryskowych.
Ajusa jest hiszpańskim producentem części samochodowych. Firma została założona w 1965 roku w Barcelonie, gdzie od ponad pięćdziesięciu lat produkuje różne typy części motoryzacyjnych.
Gama produktów Ajusa obejmuje m.in. uszczelki, pierścienie, komplety uszczelek, pokrywy, głowice cylindrów, wały korbowe, przewody olejowe, zawory i inne części, które są stosowane w układach smarowania, sprężania i chłodzenia silników samochodowych. Firma produkuje również części zamienne do silników benz
Ajusa to hiszpańskie przedsiębiorstwo produkujące części samochodowe i akcesoria motoryzacyjne. Powstało w 1972 roku i od tego czasu stało się jednym z największych producentów części samochodowych w Europie.
 
Ajusa oferuje szeroki asortyment produktów do wszystkich typów samochodów, od samochodów osobowych po ciężarowe. Wieloletnie doświadczenie firmy i jej zaangażowanie w badania i rozwój pozwala im dostarczać najwyższej jakości produkty.
Produkty Ajusa obejmują m.in. części silnika, osprzęt, części układu napędowego, akcesoria, części zawieszenia, uszczelki i uszczelki, a także akcesoria samochodowe. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są gwarancją doskonałej jakości, wydajności i trwałości.
Ajusa zapewnia również usługi w zakresie wymiany części, naprawy i konserwacji. Firma współpracuje z klientami na całym świecie, oferując szybką i profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne.