
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Jakość | Depo |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Jakość | Depo |

| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | czerwony |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Jakość | Depo |
| Numer komponentu | 223-19ACL-UE |

| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | czerwony |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Jakość | Depo |
| Numer komponentu | 323-1318L-UQ |

| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | czerwony |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Kolor | czerwony |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Jakość | Depo |
| Numer komponentu | 323-1318R-UQ |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| nr EAN | 8717475103663 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| nr EAN | 8717475103670 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj lampy | LED |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z LED |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| nr EAN | 8717475109818 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Sekcja | Część zewnętrzna |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony zgodnie z typem E |
| Rodzaj lampy | LED |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z LED |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| nr EAN | 8717475109825 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026