części samochodowe » filtry » filtr powietrza » J1323027 herth+buss jakoparts
Filtr powietrza J1323027 HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1323027 Filtr powietrza HERTH+BUSS JAKOPARTS
herth+buss jakoparts J1323027
Filtr powietrza J1323027
cena zawiera vat 23%
Kup
dostawa:
przewidywany termin wysyłki: ?
Czwartek:6 szt.
odbiór osobisty: ?
Rzeczna - dzisiaj: 6 szt.
    Ocena:
5/5 (1 ocena)
numer części:
J1323027
Rodzaj filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 40
Długość zewnętrzna [mm] 259,5
Długość wewnętrzna [mm] 220
Szerokość zewnętrzna [mm] 165
Szerokość wewnętrzna [mm] 133
nr EAN 4029416016074
  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt
Dodatkowe informacje o produkcie Filtr powietrza J1323027 HERTH+BUSS JAKOPARTS
Filtr powietrza (Wkład filtra) pasuje do: MAZDA 6, 626 IV, 626 V, MX-5 II, MX-6 1.6-2.5 08.91-08.07
Filtr powietrza J1323027 ma zastosowanie do modeli samochodów
MAZDA
323 S VI, 323 F VI, B-SERIE, PREMACY, MPV II, TRIBUTE, 6