Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka
Koszyk
jest pusty
Sklep » części samochodowe » zawieszenie i amortyzacja » amortyzator » 349021

Amortyzator, Excel-G 349021 KAYABA

349021 Amortyzator, Excel-G KAYABA
cena z vat
170.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (41 ocen)

numer części:

349021

producent:

KAYABA

Strona zabudowyOś tylna
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Amortyzator, Excel-G 349021 KAYABA


Części z kategorii amortyzator wytworzone w fabrykach uznanego producenta części samochodowych, koncern KAYABA stosowane są w wielu modelach współczesnych samochodów.
Wysokie normy jakości oraz zastosowane technologie produkcji są gwarantem, że wszystkie części jak i oglądane amortyzatory o numerze 349021 producenta KAYABA posiadają wysokie walory użytkowe i spełniają oczekiwania Klientów.
Amortyzator KAYABA charakteryzuje bardzo wysoka jakość wykonania, trwałość oraz odporność na uszkodzenie. Opinie specjalistów o prezentowanym wyrobie - amortyzator KAYABA 349021 potwierdzają ich wysoką jakość i walory użytkowe.
Amortyzator 349021 ma zastosowanie do samochodu FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) od 2010.04 oraz wielu innych modeli aut. Aktualnie prezentowana część należąca do kategorii amortyzator, powinna pasować do samochodów marki FORD jednak w przypadku wątpliwości co do jej właściwego doboru do samochodów tych marek, zalecany jest kontakt ze sklepem celem weryfikacji doboru tej części samochodowej. Cena amortyzatora 349021 KAYABA po jakiej jakiej oferujemy tą część zamienną w naszym sklepie motoryzacyjnym, należy do najlepszych na rynku, a jej dostawa realizowana przez firmę kurierską lub do paczkomatu nie zabiera więcej niż jednen do dwóch dni.
Przeczytaj 30 opinii o produkcie
2020-05-09
 5/5
Mam już kolejny samochód do którego kupują części e-autoparts.pl. duże brawa za jakość i szybkość dostaw
2020-07-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-24
 5/5
Wszystko ok.
2020-07-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-11-12
 5/5
Zakup kayaba 9337501 polecił mi mój mechanik
2020-07-03
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-08-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2013-07-21
 4/5
Amortyzatory KYB 341330 mają trochę mniejszą średnicę od oryginału ale dają się zamontować. Przednie (prawy=lewy) nie posiadają mocowania do czujnika poziomowania ksenonów ale to dotyczy tylko aut z ksenonami. Trzeba kombinować z przerobieniem starego uchwytu.
2020-02-27
 5/5
Produkt zgodny z opisem. Dobra cena
2020-07-22
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-12-22
 5/5
ok, 100% zobaczymy po montażu
2020-08-04
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-11-20
 5/5
Amortyzatory w porządku
2020-01-23
 5/5
Poprzednie amortyzatory jakie miałem zamontowane w samochodzie wytrzymały zaledwie pół roku, liczę że zakupione 339722 producentów spiszą się dużo lepiej
2020-07-16
 5/5
Po tygodniu na razie amortyzatory działają poprawnie.
2019-11-12
 5/5
Zastanawiałem się nad wyborem właściwych amortyzatorów i padło na kayaba
2019-12-01
 5/5
Amortyzatory kupione i już zamontowane mechanik nie miał żadnych problemów z montażem tak jak w przypadku tańszego zamiennika
2019-10-30
 5/5
Jakość rewelacja.Marka mówi sama za siebie.
2019-12-01
 5/5
Amortyzatory w porządku
2019-10-21
 5/5
Po zamontowaniu amortyzatorów atu stało się sztywne, o to chodziło. Dobrze wybierają nierówności. Dobry stosunek jakości do ceny. Polecam.
2019-11-06
 5/5
Przesyłka dobrze spakowana, dostawa kurierem następnego dnia
2020-09-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2019-11-20
 5/5
Cześć 333764 kayaba już założona na ocenę muszę poczekać
2021-01-05
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-29
 5/5
Dobra jakość, bezproblemowy montaż.
2020-04-27
 5/5
amortyzatory póki co są ok, tylko inne gumy montażowe mimo dobrania amortyzatorów do samochodu.
2019-10-30
 5/5
Jakość rewelacja
2021-01-05
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-07-24
 5/5
Wszystko ok.
numery OEM:
FORD 1376860
FORD 1376862
FORD 1376864
FORD 1381829
FORD 1381830
FORD 1381841
FORD 1405320
FORD 1423386
FORD 1423387
FORD 1423391
FORD 1423392
FORD 1432356
FORD 1432357
FORD 1432358
FORD 1432359
FORD 1465863
FORD 1465868
FORD 1470943
FORD 1470944
FORD 1473830
FORD 1473831
FORD 1474236
FORD 1474243
FORD 1476613
FORD 1476616
FORD 1487145
FORD 1539852
FORD 1539854
FORD 1539855
FORD 1539856
FORD 1672990
FORD 1672992
FORD 1720986
FORD 1721245
FORD 1736049
FORD 1746169
FORD 1746172
FORD 6G9118080FAB
FORD 6G9118080FAC
FORD 6G9118080FAD
FORD 6G9118080FAE
FORD 6G9118080FDA
FORD 6G9118080FDB
FORD 6G9118080FFA
FORD 6G9118080FFB
FORD 6G9118080FFC
FORD 6G9118080FFD
FORD 6G9118080FGC
FORD 6G9118080FLA
FORD 6G9118080FLB
FORD 6G9118080FLC
FORD 6G9118080FLD
FORD 6G9118080FLE
FORD 6G9118080FMB
FORD 6G9118080FMC
FORD 6G9118080FMD
FORD 6G9118080FNA
FORD 6G9118080FNB
FORD 6G9118080FNC
FORD 6G9118080FND
FORD 6G9118080FNE
VOLVO 31200215
VOLVO 31200754
VOLVO 31200755
Aktualnie oglądany:  Amortyzator, Excel-G, 349021 • KAYABA • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

amortyzator

Amortyzatory samochodowe

Amortyzowanie to nic innego jak łagodzenie skutków określonego działania. W przypadku samochodów będą to uboczne efekty jazdy po nierównej nawierzchni. Podczas przemieszczania się auta powodują one drgania, pogarszając komfort jazdy i negatywnie oddziałując na konstrukcję samochodu. Mają też wpływ na przyczepność kół do podłoża, obniżając poziom bezpieczeństwa jazdy. Aby wyeliminować te problemy w pojazdach montuje się amortyzatory. Są to specjalne konstrukcje olejowe lub gazowe, których zadaniem jest tłumienie takich drgań.

Jak działają amortyzatory?

Amortyzatory samochodowe dzielą się na olejowe i olejowo-gazowe. Pierwsze mają budowę otwartą, bez komory kompensacyjnej. W drugich gaz jest zamknięty w szczelnym zbiorniku, w którym „pływa” tłok. Wyróżnia się też amortyzatory samochodowe jedno- i dwururowe. Pierwsze są zbudowane z cylindra roboczego, tłoka, tłoczyska, prowadnicy tłoczyska, zbiornika wyrównawczego oraz zaworu dennego. W modelach dwururowych tłok i tłoczysko są ze sobą połączone. Zbiornik wyrównawczy zazwyczaj jest wypełniony powietrzem lub azotem.

Praca amortyzatora przebiega w dwóch etapach. Pierwszym jest ściskanie cieczy w zbiorniku, drugim – jej rozprężenie. Dzięki specyficznym właściwościom cieczy energia drgań mechanicznych jest przez nią pochłaniana, a pojazd porusza się płynniej i dobrze trzyma się drogi.

Amortyzatory samochodowe są jednymi z najbardziej eksploatowanych elementów pojazdu. Poziom tej eksploatacji wzrasta przy nieostrożnej, brawurowej jeździe po wybojach i wysokich krawężnikach. Dlatego zaleca się wymianę tych części (parami) co 60-100 tys.

W asortymencie sklepu e-autoparts znalazły się amortyzatory olejowe i gazowe wielu znanych producentów. Ze względu na konieczność precyzyjnego dopasowania elementu do konkretnego modelu samochodu przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów do aut marek takich jak Opel, Hyundai, KIA, Chrysler, Volvo, Skoda, Audi, VW i wielu innych.