w dniach 22.09 - 30.09 obsługa telefoniczna nie będzie dostępna. Wysyłki zamówień złożonych przez stronę sklepu będą realizowane normalnie
Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie, wahacze, łożyska kół, stabilizator » wahacz, tuleje wahacza » wahacze » Wahacz, zawieszenie koła, ZWT-SB-001 nty

Wahacz, zawieszenie koła ZWT-SB-001 NTY

ZWT-SB-001 Wahacz, zawieszenie koła NTY
nty ZWT-SB-001
Wahacz, zawieszenie koła ZWT-SB-001
ZWT-SB-001
nty ZWT-SB-001 Wahacz, zawieszenie koła
Wahacz, zawieszenie koła ZWT-SB-001 nty
 

    Ocena:
5/5 (6 ocen)
numer części:

ZWT-SB-001

producent:

NTY

Rodzaj wahacza Wahacz poprzeczny
Strona zabudowy Oś tylna strona prawa
Strona zabudowy góra
Ciężar brutto [kg] 2,800
Ciężar netto [g] 2800
nr EAN 5902048052353

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie

Dodatkowe informacje o produkcie Wahacz, zawieszenie koła ZWT-SB-001 NTY


Części z kategorii wahacz zawieszenia wyprodukowane w fabrykach uznanego producenta części do samochodów, koncern NTY mają zastosowanie w wielu modelach nowoczesnych samochodów.
Wysokie normy jakości oraz zastosowane technologie produkcji są gwarantem, że wszystkie części jak i oglądane wahacze samochodowe o numerze ZWT-SB-001 producenta NTY posiadają wysokie walory użytkowe i spełniają oczekiwania Klientów.
Części zamienne firmy NTY charakteryzują się wyjątkowo dużą jakością wykonania, odpornością na przeciążenia oraz trwałością.
Montaż wahaczy NTY ZWT-SB-001 nie nastręczy żadnych problemów nawet mniej doświadczonemu mechanikowi samochodowemu mającemu do dyspozycji niezbędne narzędzia do montażu.
Wahacz zawieszenia ZWT-SB-001 ma zastosowanie do samochodu SUBARU IMPREZA kombi (GG) od 2000.10 oraz wielu innych modeli aut.
Część z kategorii wahacze, którą aktualnie oglądasz powinna pasować do samochodów marki SUBARU jednak w przypadku wątpliwości co do jej właściwego doboru do samochodów tych marek, zalecany jest kontakt z obsługą sklepu w celu sprawdzenia doboru tej części samochodowej. Wystawione w internetowym sklepie motoryzacyjnym części samochodowe, w tym wahacz zawieszenia producenta NTY, mają najlepszą cenę w internecie, a dostawa zamówionego wahacza ZWT-SB-001 NTY jest szybka i bezproblemowa.
numery OEM:
SUBARU      20252-SC000
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Wahacz, zawieszenie koła ZWT-SB-001 NTY w samochodach:

Opinie Klientów o Wahacz, zawieszenie koła ZWT-SB-001 NTY:

2020-08-21
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-01-07
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-03-11
 5/5
Super!!!!!!!
2021-12-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-03-11
 5/5
Super!!!!!!!!!
2020-08-21
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Wahacze samochodowe

Wahacz jest jednym z wielu elementów układu zawieszenia samochodu, który pracuje w wyjątkowo trudnych warunkach i jest bardzo intensywnie eksploatowany. Jest on odpowiedzialny za prawidłowe ustawienie kół w czasie przemieszczania się auta oraz utrzymanie ich właściwego kontaktu z podłożem. Jednocześnie na wybojach koło zmienia swoją pozycję niezależnie od belek zawieszenia i całej konstrukcji pojazdu. Wahacze samochodowe pozwalają więc na płynną i komfortową jazdę w każdym terenie oraz podnoszą poziom jej bezpieczeństwa.

Rodzaje wahaczy

Wahacze są montowane w każdym samochodzie osobowym jako elementy, które – wraz z amortyzatorami i sprężynami – poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Producenci montują w pojazdach trzy rodzaje wahaczy – poprzeczne, wzdłużne i skośne. Do najpopularniejszych są zliczane te pierwsze, które są sztywnymi elementami odpowiedzialnymi za prowadzenie kół.

Zasada działania wahacza poprzecznego sprowadza się do wykonywania dwóch ruchów – wokół osi równoległej oraz wokół płaszczyzny wzdłużnej pojazdu. W starszych samochodach można znaleźć dwa takie wahacze tworzące układ trapezowy lub równoległy. W pierwszym z nich wahacze różnią się długością, w drugim – są jednakowe. Modele skośne stosuje się osiach kół niekierowanych. Natomiast wahacze wzdłużne prowadzą koła kierowane. Te ostatnie przekręcają się wokół osi prostopadłej do płaszczyzny symetrii samochodu.

Wahacze samochodowe w naszym sklepie

Właścicielom samochodów, którzy sami dokonują napraw i mechanikom polecamy szeroki wybór wahaczy dedykowanych różnym modelom i markom samochodów. Ze względu na intensywną eksploatację w wielu sytuacja niezbędna jest wymiana tych elementów układu zawieszenia. W asortymencie przygotowaliśmy produkty wielu znanych marek dedykowane konkretnym pojazdom. Proponujemy zarówno wahacze samochodowe tylne jak i przednie oraz górne i dolne, lewe i prawe różnych typów do modeli KIA, Audi, Hyundai, Chevrolet, Daewoo i wielu innych. W sprzedaży mamy również tuleje wahacza.

NTY Jest azjatyckim producentem średniej jakości części samochodowych. Zakres produkowanych części zamiennych jest duży od elementów zawieszenia, przeniesienia napędu poprzez części silnikowe i elektryczne. Jedną z  większych zalet części producenta NTY jest dobry stosunek cena - jakość.