Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » zawieszenie, wahacze, łożyska kół, stabilizator » wahacz, tuleje wahacza » wahacze » Wahacz, zawieszenie koła, ZWD-SU-034 nty

Wahacz, zawieszenie koła ZWD-SU-034 NTY

ZWD-SU-034 Wahacz, zawieszenie koła NTY
nty ZWD-SU-034
Wahacz, zawieszenie koła ZWD-SU-034
ZWD-SU-034
nty ZWD-SU-034 Wahacz, zawieszenie koła
Wahacz, zawieszenie koła ZWD-SU-034 nty
125.00 zł
Kup
 

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin realizacji: ?
>5 szt. wysyłka jutro

    Ocena:
5/5 (6 ocen)
numer części:

ZWD-SU-034

producent:

NTY

Rodzaj wahacza Wahacz poprzeczny
Strona zabudowy oś przednia, z prawej
Strona zabudowy na dole
Ciężar brutto [kg] 2,173
Rok modelowy od 2005
Ciężar netto [g] 2108
nr EAN 5908281478530
Status produktu: Normalny

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie

Dodatkowe informacje o produkcie Wahacz, zawieszenie koła ZWD-SU-034 NTY


NTY to jeden z największych producentów wahaczy ZWD-SU-034 na rynek niezależny oraz dla wytwórców samochodów.
Wszystkie auto części wytwarzane przez NTY spełniają wysokie normy jakości przewidziane dla produktów tej klasy. Wahacze samochodowe NTY mają wysoką odporność na wczesne zużycie, a wszystko to za sprawą wysokiej jakości materiałów, z których wytworzone są wahacze samochodowe ZWD-SU-034. Daje to przewagę producentowi tej części i wyróżnia go spośród pozostałych dostawców części zamiennych.Wahacze firmy NTY cieszą się dobrą opinią wśród właścicieli samochodów i warsztatowców montujących te części w swoich warsztatach samochodowych.
Wahacz zawieszenia ZWD-SU-034 ma zastosowanie do samochodu SUZUKI APV Autobus od 2003.10 oraz wielu innych modeli aut.
Dobieranie auto części nie zawsze musi byc łatwe. Jeżeli nie umiesz właściwie dobrać samemu wahacza do swojego auta zaufaj sprzedawcom o długoletnim stażu pracującym w naszej firmie. Pomogą Ci w tym zadaniu, a Ty będziesz mógł się cieszyć szybką dostawą zamówionej części. Zamawiając wahacz zawieszenia ZWD-SU-034 w sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl masz pewność, że cena zamówionej części będzie należała do najniższych na rynku. Zamówienie dostarczymy w ciągu 1-2 dni roboczych do wybranego paczkomatu lub firmą kurierską.
numery OEM:
SUZUKI      45201-59J00
SUZUKI      45201-59J00-000
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Wahacz, zawieszenie koła ZWD-SU-034 NTY w samochodach:

Opinie Klientów o Wahacz, zawieszenie koła ZWD-SU-034 NTY:

2021-12-23
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-08-21
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2021-03-11
 5/5
Super!!!!!!!
2021-03-11
 5/5
Super!!!!!!!!!
2021-01-07
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
2020-08-21
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Wahacze samochodowe

Wahacz jest jednym z wielu elementów układu zawieszenia samochodu, który pracuje w wyjątkowo trudnych warunkach i jest bardzo intensywnie eksploatowany. Jest on odpowiedzialny za prawidłowe ustawienie kół w czasie przemieszczania się auta oraz utrzymanie ich właściwego kontaktu z podłożem. Jednocześnie na wybojach koło zmienia swoją pozycję niezależnie od belek zawieszenia i całej konstrukcji pojazdu. Wahacze samochodowe pozwalają więc na płynną i komfortową jazdę w każdym terenie oraz podnoszą poziom jej bezpieczeństwa.

Rodzaje wahaczy

Wahacze są montowane w każdym samochodzie osobowym jako elementy, które – wraz z amortyzatorami i sprężynami – poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Producenci montują w pojazdach trzy rodzaje wahaczy – poprzeczne, wzdłużne i skośne. Do najpopularniejszych są zliczane te pierwsze, które są sztywnymi elementami odpowiedzialnymi za prowadzenie kół.

Zasada działania wahacza poprzecznego sprowadza się do wykonywania dwóch ruchów – wokół osi równoległej oraz wokół płaszczyzny wzdłużnej pojazdu. W starszych samochodach można znaleźć dwa takie wahacze tworzące układ trapezowy lub równoległy. W pierwszym z nich wahacze różnią się długością, w drugim – są jednakowe. Modele skośne stosuje się osiach kół niekierowanych. Natomiast wahacze wzdłużne prowadzą koła kierowane. Te ostatnie przekręcają się wokół osi prostopadłej do płaszczyzny symetrii samochodu.

Wahacze samochodowe w naszym sklepie

Właścicielom samochodów, którzy sami dokonują napraw i mechanikom polecamy szeroki wybór wahaczy dedykowanych różnym modelom i markom samochodów. Ze względu na intensywną eksploatację w wielu sytuacja niezbędna jest wymiana tych elementów układu zawieszenia. W asortymencie przygotowaliśmy produkty wielu znanych marek dedykowane konkretnym pojazdom. Proponujemy zarówno wahacze samochodowe tylne jak i przednie oraz górne i dolne, lewe i prawe różnych typów do modeli KIA, Audi, Hyundai, Chevrolet, Daewoo i wielu innych. W sprzedaży mamy również tuleje wahacza.

NTY Jest azjatyckim producentem średniej jakości części samochodowych. Zakres produkowanych części zamiennych jest duży od elementów zawieszenia, przeniesienia napędu poprzez części silnikowe i elektryczne. Jedną z  większych zalet części producenta NTY jest dobry stosunek cena - jakość.