Części do samochodów e-autoparts.pl
Sklep » producenci części samochodowych » części samochodowe Kraft-automotive

Części samochodowe Kraft w ofercie e-autoparts.pl

producent części kraft w sklepie e-autoparts.pl

Producent części samochodowych Kraft


Firma Kraft Automotive pojawiła się na rynku w 2004 roku. Jej oferta miała stanowić odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na części zamienne wysokiej jakości do samochodów osobowych i elementy eksploatacyjne takie jak oleje, płyny
i wszelkiego rodzaju filtry. Było to wtedy o tyle ważne, że rynek był wtedy stopniowo zalewany tańszymi produktami z Chin, których jakość pozostawiała wiele do życzenie. Firma jest ceniona w Europie i poza nią, części tego producenta można kupić nawet w Kazachstanie. 

Części samochodowe firmy Kraft Automotive są produkowane tylko i wyłącznie w certyfikowanych fabrykach i są poddawane restrykcyjnej kontroli jakości, wszystko to ma potem odzwierciedlenie w żywotności produktów. Oferta stale dostosowuje się do potrzeb klientów, części zamienne są dostępne zarówno dla bardzo popularnych modeli, jak i tych rzadziej widywanych na drogach. Pojawiają się też części i płyny z dedykacją do bardzo świeżych modeli, czego przykładem może być olej silnikowy... przystosowany do silników wyposażonych w filtr DPF. 

W ofercie Kraft Automotive oprócz płynów i dedykowanych części zamiennych są bardziej uniwersalne przedmioty, takie jak systemy podgrzewania lusterek, czy ich zamykania. W sprzedaży są też akcesoria, takie jak wycieraczki do szyb
i homologowane żarówki. 

Firma jest często polecana przez mechaników i użytkowników samochodów osobowych, i przez te 17 lat zbudowała sobie solidną pozycję na rynku. 

polecane części samochodowe producenta KRAFT AUTOMOTIVE