Części do samochodów e-autoparts.pl
Sklep » producenci części samochodowych » części samochodowe Maxgear

Części samochodowe Maxgear w ofercie e-autoparts.pl

producent części maxgear w sklepie e-autoparts.pl

Producent części samochodowych MaXgear


MaXgear to znany producent części samochodowych, który posiada w swojej ofercie produktowej m.in. klocki i tarcze hamulcowe, sprężyny, amortyzatory oraz akumulatory produkowane w fabryce uznanej za najbardziej nowoczesną w Polsce. Marka MaXgear ma już 15 lat – powstała w 2006 roku, a jej oferta asortymentowa była stopniowo uzupełniana o nowe produkty. Już na rok po zaistnieniu marki na rynku motoryzacyjnym odbyły się pierwsze targi z jej udziałem, a w 2013 roku oferta przekroczyła wartość 10 000 referencji.

W produktach marki MaXgear ważny jest łatwy montaż oraz bezawaryjność. Centrum logistyczny-dystrybucyjne zostało zlokalizowane w Bieruniu, w województwie śląskim, ale dzięki działalności sklepu internetowego możliwe jest złożenie zamówienia online z każdego miejsca w Polsce. Od 2014 roku produkty MaXgear docierają również na rynek europejski. Marka dba o odpowiedni dobór materiałów, z których tworzone są części zamienne do aut.

Produkty, jakie klienci znajdują w ofercie sklepu internetowego MaXgear muszą pozytywnie przejść odpowiednie normy jakościowe oraz ekologiczne. Przyszłe projekty marki MaXgear oscylują wokół modernizacji produkcji, ograniczenia szkodliwych dla środowiska emisji, a także stosowania odnawialnych źródeł energii i recyklingu surowców wykorzystywanych podczas procesów związanych z produkcją.