07.06 (środa) sklep czynny do 13:00, 08-09.06 (czwartek i piątek) sklep nieczynny. Wszystkie zamówienia będą realizowane od poniedziałku
Części do samochodów e-autoparts.pl
Sklep » producenci części samochodowych » części samochodowe Monroe

Części samochodowe Monroe w ofercie e-autoparts.pl

producent części monroe w sklepie e-autoparts.pl

 Producent części samochodowych Monroe

Wszystko zaczęło się od pomysłu młodego mechanika Augusta F. Meyera na stworzenie swojego własnego warsztatu w Michigan. W krótkim czasie postanowił on rozszerzyć swoją działalność i zakupił majątek firmy produkującej opony z Missouri. Wraz z upływem czasu było już tylko lepiej. Z biegiem lat firma MONROE rozwijała produkcje dzięki poszerzeniu swojego asortymentu i nowym technologiom. Tak właśnie, po 100-letniej historii małe przedsiębiorstwo stało się jedną z najbardziej znanych marek na światowym rynku motoryzacyjnym.

MONROE ma w swojej ofercie części zamienne dla samochodów osobowych, towarowych, SUV-ów, autobusów i wielu innych pojazdów użytkowych. Cechuje je zaawansowany poziom technologiczny i wysoka jakość produktów. Wybór towarów jest ogromny, należą do nich m.in.:

  • sprężyny zwojowe i sfery zawieszenia,

  • części układu kierowniczego i zawieszenia,

  • amortyzatory,

  • zastawy montażowe i ochronne,

  • sprężyny gazowe.

Nasze jednostki rozsiane są po całym świecie, z usług firmy MONROE możesz skorzystać w takich krajach jak: Austria, Belgia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Kazachstan, Luksemburg, Meksyk, Niemcy, Polska, Portugalia, RPA, Rosja, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Słowacja, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, czy Włochy.

Każdy z produktów w 100% spełnia wszystkie wymogi na poziomie OE, co potwierdza wysoką jakość i wydajność produkowanych części.