wybrany samochód:
Citroën Visa 11 E (1982.07-1991.03) 50km
wskazówka - zaloguj się, aby dodać samochód do swojego profilu...
świeca żarowa vw 059963319AB VOLKSWAGEN
059963319AB świeca żarowa vw VOLKSWAGEN
volkswagen 059963319AB
świeca żarowa vw 059963319AB
cena zawiera vat 23%
Kup
dostawa:
przewidywany termin wysyłki: ?
Czwartek: >10 szt.
odbiór osobisty: ?
Rzeczna - dzisiaj: 10 szt.
    Ocena:
numer części:
059963319AB
dostawca:
VOLKSWAGEN
Indeks: VAG 059963319AB
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Świeca żarowa
Nazwa: ŚWIECA ŻAROWA VW
Opis: ŚWIECA ŻAROWA VW
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 10
Zamiennik: : 03L963319A
Numer dostawcy: 059963319AB
Parametry:Napięcie [V] : 4,4
Rodzaj połączenia : 4 mm
Wymiar gwintu : M10x1,0
Rozmiar klucza : 10 mm
Natężenie prądu [A] : 25
  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt
Dodatkowe informacje o produkcie świeca żarowa vw 059963319AB VOLKSWAGEN
ĂŽWIECA ÂťAROWA VW TDI 05- 1,2/1,4/1,6/2,0/2,7/3,0 TDI
numery OEM:
AUDI      059963319AB
AUDI      059963319S
PORSCHE      955 170 320 90
SEAT      059963319AB
SEAT      059963319S
SKODA      059963319AB
SKODA      059963319S
VAG      03L 963 319
VAG      03L 963 319 A
VAG      059 963 319 C
VAG      059 963 319 E
VAG      059 963 319 F