Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » układ zasilania paliwem » zbiornik paliwa, korek wlewu, rura wlewu

zbiornik paliwa, korek wlewu, rura wlewu

wybierz markę samochodu:
zbiornik paliwa, korek wlewu, rura wlewu

Zbiornik paliwa - korki wlewu


Każdy zbiornik paliwa powinien być odpowiednio zabezpieczony na ewentualność awarii lub chęci dostępu do jego zawartości, przez osoby do tego nieupoważnione. Biorąc pod uwagę, że jest to element podwozia pojazdu, należy regularnie weryfikować jego stan techniczny, by cieszyć się w pełni sprawnym autem lub motocyklem – bezpieczeństwo powinno być kwestią priorytetową dla wszystkich użytkowników pojazdów i maszyn mechanicznych, które wykorzystują łatwopalne paliwo do napędzania ich pracy. 

W tej kategorii każdy znajdzie asortyment spełniający wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających osób. Gwarantujemy Państwu wyposażenie charakteryzujące się wykonaniem z najlepszych materiałów i z dbałością o detale – w trosce o zadowolenie naszych klientów, stawiamy jedynie na renomowanych produktów, którzy cechują się wyjątkową jakością! 

Korki wlewu paliwa i wszystkie niezbędne akcesoria


Układ paliwowy to nie tylko pompa i zbiornik paliwa – składa się on z wielu akcesoriów, które pozornie nie są tak istotne, jak może się to wydawać. W praktyce jednak użytkowanie pojazdu bez nich, byłoby niezwykle niewygodne lub nawet niemożliwe! Spróbujmy wyobrazić sobie jazdę samochodem, który nie byłby wyposażony w korek wlewu paliwa – mogłoby dojść nawet do zapowietrzenia układu, co negatywnie odbiłoby się na stanie mechanicznym maszyny. 

Pojazd pozbawiony korka zabezpieczającego wlew jest również narażony na próbę kradzieży paliwa, co jeszcze kilkanaście lat temu było bardzo popularnym procederem. Jeśli chcą Państwo zabezpieczyć się na takie ewentualności, posiadamy w swojej ofercie korek, który wyposażony został m.in. w zamek z kluczykiem. Dzięki temu nikt, kto jest niepowołaną osobą, nie dostanie się do wlewu, a co za tym idzie, nie będzie mieć możliwości w nieinwazyjne ingerowanie w zawartość zbiornika paliwa.