Cięgło, hamulec postojowy, 904022 • NK • sklep e-autoparts.pl
22 100 15 90 Odbiór: Warszawa, ul. Rzeczna 6 Natychmiastowa wysyłka
Zaloguj się
Koszyk
jest pusty
części samochodowe » układ hamulcowy » linka hamulcowa » 904022 nk

Cięgło, hamulec postojowy 904022 NK

61.00 zł
cena zawiera vat 23%
szt.

dostawa: od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Wtorek:2 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Wtorek: 2 szt.
 
Średnia ocen:
5/5 (4 oceny)
numer części:

904022

dostawca:

NK

Długość 1/Długość 2 [mm] 1573/1292
Typ układu hamulcowego Hamulce tarczowe
nr EAN 5703858908782

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt
  • Dodatkowe informacje o produkcie Cięgło, hamulec postojowy 904022 NK

    Cięgło, hamulec postojowy 904022 ma zastosowanie do modeli samochodów

    LAND ROVER

    DISCOVERY II, FREELANDER I Soft Top, FREELANDER I, RANGE ROVER III, DISCOVERY III, RANGE ROVER SPORT I, FREELANDER 2

    Numery OE Cięgło, hamulec postojowy 904022 producenta NK

    LAND ROVER

    LR001031, LR007496

    Producent Numer OE
    LAND ROVERLR001031
    LAND ROVERLR007496
    NumerProducentCena
    1 987 482 313BOSCHbrak
    BC4223QUINTONbrak
    GCH723TRWbrak

    Zastosowanie Cięgło, hamulec postojowy 904022 NK w samochodach:

    Opinie Klientów o Cięgło, hamulec postojowy 904022 NK:

    Vitalii, Serock
    2022-08-02
     5/5
    Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
    Adam, Warszawa
    2021-12-16
     5/5
    OK.
    Adam, Warszawa
    2021-12-16
     5/5
    OK.
    Krzysztof, Czerwonak
    2021-01-06
     5/5
    Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
    Opinie zamieszczane są wyłącznie przez klientów, którzy dokonali zakupu produktu w sklepie e-autoparts.pl oraz w innych sklepach zależnych.

    Linka hamulcowa


    Aby zlokalizować ewentualne uszkodzenia linki hamulca ręcznego, należy dokonać wzrokowej kontroli części. Linka nie może posiadać żadnych śladów uszkodzeń mechanicznych ani korozji. Jeśli takie zmiany zostaną zaobserwowane, linkę należy natychmiast wymienić. Trzeba przy tym pamiętać, aby jednocześnie przyjrzeć się stanowi rozgałęźnika linki hamulca.

    O konieczności diagnostyki lub wymiany tych elementów mogą informować nas następujące objawy: świecenie się kontrolki płynu hamulcowego, zamarzanie hamulca zimą, brak reakcji na zaciągnięcie hamulca ręcznego, blokowanie się kół bez zaciągniętego hamulca, częściowe blokowanie kół w momencie zaciągnięcia hamulca postojowego.

    Jedną z przyczyn, z powodu których linkę należy wymienić, jest uszkodzenie jej polimerowej powłoki zewnętrznej. Brak dostatecznej ochrony sprawi, że do środka przedostawać się będą brud i wilgoć. Wypłukany zostanie materiał smarny, co w efekcie doprowadzi do zakleszczenia lub całkowitego zerwania linki.

    Korozję tego elementu znacznie przyspiesza garażowanie samochodu w nieogrzewanym pomieszczeniu, w warunkach dość wysokiej wilgotności i niewystarczającej wentylacji.
     

    Zapisz się do newslettera

    Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.