
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób montażu | Zabudowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| Oznaczenie kontrolne | E17 9604 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Liczba funkcji świateł | 6 |
| Rodzaj mocowania | do mocowania poziomo |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | z oświetleniem z tyłu pojazdu |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | z bocznym światłem obrysowym |
| nr EAN | 4082300149289 |
Dodatkowe informacje o produkcie Lampa tylna zespolona 2VA 007 502-111 HELLA
| HOBBYCAR | 6501350098 |
Zastosowanie Lampa tylna zespolona 2VA 007 502-111 HELLA w samochodach: