
| Strona zabudowy | z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uchwytem żarówki |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówkami |
| Oznaczenie kontrolne | ECE |
| Oznaczenie kontrolne | E26 9068 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Funkcja lampy | ze światłem tylnym |
| Funkcja lampy | ze światłem STOP |
| Funkcja lampy | z kierunkowskazem |
| Funkcja lampy | ze światłem przeciwmgłowym tylnym |
| Funkcja lampy | bez światła cofania |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu lewostronnego |
| parzyste numery artykułów | 2VA 013 124-121 |
| nr EAN | 4082300772180 |
Dodatkowe informacje o produkcie Lampa tylna zespolona 2VA 013 124-111 HELLA
| CITROËN | 98 157 229 80 |
Zastosowanie Lampa tylna zespolona 2VA 013 124-111 HELLA w samochodach: