
| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307936 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312800 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | VW |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | AG4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez materiału mocującego |
| Liczba otworów do mocowania | 5 |
| nr EAN | 5903364358280 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| odpowiedni adapter | 1 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109601 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109625 |

| Typ skrzyni biegów | 8HP65A |
| Typ skrzyni biegów | 0D5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 8-biegowa |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Pojemność [litr] | 10 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał miski olejowej | Tworzywo sztuczne |
| alternatywny zestaw naprawczy | 100 135 0130/SK |
| alternatywny zestaw naprawczy | 100 135 0130 |

| Typ skrzyni biegów | 0D5 |
| Typ skrzyni biegów | 8HP65A |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 8-biegowa |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z filtrem |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338089 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960048 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 305 |
| Szerokość [mm] | 183 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3286061753902 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 215 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 3286061816737 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 3286061824275 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 119 |
| nr EAN | 3286061788669 |

| Długość [mm] | 294 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 1863 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573939429 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4044688142641 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4044688142665 |

| Długość [mm] | 1873 |
| Ciężar [kg] | 0,191 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688557933 |

| Ciężar [kg] | 0,115 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688326447 |

| Ciężar [kg] | 0,275 |
| nr EAN | 4044688647009 |

| Ciężar [kg] | 0,335 |
| nr EAN | 4044688649638 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688658678 |

| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Typ skrzyni biegów | 01M |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,506 |
| nr EAN | 4046001304057 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,435 |
| nr EAN | 4046001304088 |

| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Ciężar [kg] | 0,354 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001253089 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 01N |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| nr EAN | 4046001578588 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 095 |
| Ciężar [kg] | 0,113 |
| nr EAN | 4046001578540 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 FL |
| Typ skrzyni biegów | 01V |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 FLA |
| Typ skrzyni biegów | A86,05 |
| Typ skrzyni biegów | A86,20 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Ciężar [kg] | 9,846 |
| nr EAN | 4046001636790 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | M2 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| nr EAN | 3276425741935 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | M2 |
| Kształt | wypukły |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 3276425741928 |

| Rok prod. do | 199605 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755536 |

| Rok prod. do | 199605 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755550 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 193 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| nr EAN | 3276427156836 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3276425850446 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,182 |
| nr EAN | 3276425785755 |

| Rok prod. do | 199605 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425785762 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750067 |

| Rok prod. do | 199605 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425750074 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001269929 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) produkowanego od 1992.11 do roku 1996.08
Jeżeli twoje Mitsubishi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mitsubishi z rocznika od 1992.11 do roku 1996.08, i mocy silnika 150 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025