
| Kod silnika | AEB |
| TECDOC-Nr silnika | 4199 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,01922 |
| nr EAN | 4046001330568 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 6-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001342103 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Kod silnika | AEB |
| Kod silnika | ANB |
| Kod silnika | APU |
| Kod silnika | AWT |
| Kod silnika | AEB |
| Kod silnika | ANB |
| Kod silnika | APU |
| Kod silnika | AWT |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09645 |
| nr EAN | 4046001319464 |

| Rok prod. od | 199606 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia od | 8DV000001 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Rok prod. od | 199606 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia od | 8DV000001 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Rok prod. od | 199606 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia od | 8DV000001 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Rok prod. od | 199606 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia od | 8DV000001 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 8DY000001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Rok prod. od | 199606 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia od | 8DV000001 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Punkt włączania [°C] | 125 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650033881 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi A4 B5 (8D2) 1.8 T.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 (8D2) 1.8 T produkowanego od 1995.01 do roku 2000.11
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi A4 B5 (8D2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi A4 B5 (8D2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1995.01 do roku 2000.11, i mocy silnika 150 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020