| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752489 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752496 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11,5 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300752502 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752519 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752595 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752601 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752625 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300752526 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300752533 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752540 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300752557 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752564 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 10 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300752571 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752588 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752847 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752878 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300788785 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790436 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300790429 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790412 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300790399 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790382 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11,5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790375 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790351 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790337 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790313 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790306 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790276 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790269 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790252 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790238 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790221 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 5,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790214 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790207 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790191 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790184 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790177 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 7 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790153 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 8mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790146 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790139 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 9mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790122 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11,5 |
| Rodzaj wtyczki | Styk śrubowy |
| nr EAN | 4082300789997 |
Status produktu: Normalny
| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300789980 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 43 (z 43 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.