Części do samochodów e-autoparts.pl
opinie o sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl
ranking opineo.pl rok 2014
ranking opineo.pl rok 2015
ranking opineo.pl rok 2016
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
konsultanci: poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
magazyn:    poniedziałek - czwartek 9:00 - 17:00 piątek do 15:00
Części do samochodów e-autoparts.pl
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas 
Części do samochodów e-autoparts.pl
tel: 22/100 15 90
Napisz do nas ikona email
ikona koszyka

... jest pusty
aktualny koszt dostawy: 16.00 zł
do bezpłatnej dostawy
brakuje: 250.00 zł
Sklep » części samochodowe » układ hamulcowy » hamulce tarczowe » klocki hamulcowe » GDB1583

Klocki hamulcowe - komplet, COTEC GDB1583 TRW

GDB1583 Klocki hamulcowe - komplet, COTEC TRW
trw GDB1583
cena z vat
137.00 zł
Kup
    Ocena:
5/5 (14 ocen)

numery handlowe:

23723, 23724

numer części:

GDB1583

producent:

TRW

Styk ostrzegawczy o zużyciu:nie przygotowany dla wskaznika zużycia
Ograniczenia producenta: ATE
Długość [mm]: 156,4
Wysokość [mm]: 67,2
Grubość [mm]: 18
Oznaczenie kontrolne: E9-90R - 01107/1007
Cena dotyczy kompletu klocków na oś pojazdu.
Status produktu: Normal

Sprawdź zastosowanie wybranej części

Klocki hamulcowe - komplet, COTEC GDB1583 TRW


TRW jest liderem w Europie produkującym dobrej jakości klocki hamulcowe, w tym oglądane klocki hamulcowe GDB1583 oferowane przez nasz sklep. Producent TRW gwarantuje, że dzięki użytym technologiom wytwarzania oraz wysokim normom jakości, wszystkie produkowane przez nich części, podobnie jak klocki hamulcowe o numerze GDB1583, spełniają oczekiwania użytkowników.
Klocki TRW posiadają znaczną odporność na wczesne zużycie, a wszystko to za sprawą wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do produkcji klockach hamulcowych GDB1583. Wyróżnia to tego producenta spośród pozostałych i daje przewagę tej części nad podobnymi częściami dostępnymi na rynku. Praktycy stwierdzają zdecydowanie, że klocki hamulcowe TRW GDB1583 najlepiej spełniają wymagania trwałości.
Klocki hamulcowe GDB1583 mają zastosowanie do takich aut jak FORD ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) od 1999.02, MAZDA SCRUM Truck (DG6_T) od 2009.05, VOLVO V70 Furgon / kombi (135) od 2013.09 oraz wielu innych modeli aut.
Wykonawca podzespołu oznaczonej numerem GDB1583 deklaruje jej dopasowanie do samochodów FORD, MAZDA, VOLVO, niemniej jednak jeżeli masz wątpliwości co do prawidłowości doboru, prosimy o kontakt z pracownikami sklepu.
Cena klocków hamulcowych GDB1583 TRW po jakiej jakiej oferujemy tą część zamienną w sklepie motoryzacyjnym e-autoparts.pl, należy do najlepszych na rynku, a jej dostawa realizowana przez firmę kurierską lub do paczkomatu nie zabiera więcej niż jednen do dwóch dni.
Przeczytaj 14 opinii o produkcie
2018-09-05
 5/5
Zakładam te klocki hamulcowe po raz kolejny do swojego samochodu i cały czas jestem zadowolony. Nie niszczą tarcz i przejeżdżam na nich ponad 40 tys km
2020-01-08
 5/5
Klocki zakupiłem gdyż polecił mi je mechanik już założone w moim samochodzie, auto hamuje jak żyleta
2019-12-17
 5/5
zamontowałem w swoim samochodzie focusie i cichutko chodzą, jestem zadowolony, polecam
2019-12-08
 5/5
Jakość sama w sobie dodatkowo dobry sklep
2019-12-02
 5/5
Jak mam wybór to zawsze decyduję się na klocki producent
2019-12-08
 5/5
Ogólnie przebieg transakcji pozytywny, dobra jakość i niezła cena
2020-03-24
 5/5
Kupiłem GDB1784 i jestem z niego zadowolony
2020-02-18
 5/5
Dobra cena odnośnie jakości trudno się wypowiedzieć bo założyłem je stosunkowo niedawno
2019-12-08
 5/5
Mój znajomy polecił mi tą część do samochodu
2019-12-02
 5/5
polecam sklep, dobra cena klocków i szybka dostawa
2020-02-18
 5/5
Klocki zakupiłem gdyż polecił mi je mechanik już założone w moim samochodzie, auto hamuje jak żyleta
2019-12-17
 5/5
Dobre wykonanie dobry materiał nie piszczą czego chcieć więcej
2019-12-02
 5/5
Jakość sama w sobie dodatkowo dobry sklep
2019-12-08
 5/5
Kupuję w tym sklepie od lat. Nigdy się nie zawiodłem polecam klocki GDB1611 producenta trw
numery OEM:
FORD 1223682
FORD 1321517
FORD 1360305
FORD 1508074
FORD 1519528
FORD 1566093
FORD 1695810
FORD 1712024
FORD 1753844
FORD 30681739
FORD 30715023
FORD 3M51-2K021-AA
FORD 3M51-2K021-AB
FORD 3M5J2K021A1A
FORD 8V41-2K021-AA
FORD AV61-2K021-BB
FORD CV6Z2001A
FORD ME3M-5J2K021-AA
MAZDA B3YH3323Z
MAZDA B3YH3323ZA
MAZDA BPYK3323Z
MAZDA BPYK3323ZA
MAZDA BPYK3323ZA9C
MAZDA BPYK3323ZC
MAZDA C2Y33323ZA
VOLVO 306817390
VOLVO 30683554
VOLVO 307150230
VOLVO 307369230
VOLVO 30742030
VOLVO 30793618
VOLVO 307936180
VOLVO 8683614
FORD USA 5S4Z2001AA
HAINAN MAZDA 7M512K021AALC
CHANGAN FORD MAZDA BV612001BA
CHANGAN FORD MAZDA CN152K021AA
CHANGAN FORD MAZDA CV612001BC
zamienniki:
50 91 6479
SWAG Autoteile GmbH
0 986 AB1 005
BOSCH
597421
VALEO
363702161410
MAGNETI MARELLI
FQT1594
FERODO
FDB4319
FERODO
F 03B 150 143
BOSCH
05P1627
LPR
222561
NK
1501222561
SBS
V25-8112
VAICO
37422 OE
A.B.S.
573209JC
JURID
22-0534-1
METELLI CIFAM
50 91 6871
SWAG Autoteile GmbH
Aktualnie oglądany:  Klocki hamulcowe - komplet, COTEC, GDB1583 • TRW • sklep e-autoparts.pl. Część znajduje się w kategorii

klocki hamulcowe