| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300406115 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300406146 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300406528 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 26 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300461312 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300461367 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 26 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300461374 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300504897 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510560 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510577 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510584 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510591 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510607 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510638 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510669 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300510683 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300585278 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300581317 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300593884 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| nr EAN | 4082300610154 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Rozmiar klucza | 20.8 |
| nr EAN | 4082300612356 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300618891 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300590104 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod | 1,2 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| nr EAN | 4082300796261 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Rozmiar klucza | 16mm |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| nr EAN | 4082300796278 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Rozmiar klucza | 14mm |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| nr EAN | 4082300795097 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 23 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Rozmiar klucza | 14mm |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| nr EAN | 4082300795080 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Długość gwintu [mm] | 12,7 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300405200 |
Wyświetlanie od 51 do 78 (z 78 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.